Çözüldü Steam indirme hızı sınırını geçiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Meliko24

Hectopat
Daha fazla  
1675594127343.png

8.5 sınır koyduğum halde internetin tümünü sömürüyor bu yüzden diğer uygulamaları kullanamıyorum. Neden geçiyor sınır koyduğum halde?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
  1. Bağlantı hızınız yüksek: İnternet bağlantı hızınız hız sınırınızdan daha yüksekse, Steam hız sınırını aşabilir.

2. İndirilen dosya boyutu küçük: İndirilen dosyanın boyutu küçükse, Steam hız sınırını aşabilir.

3. Başka bir indirme var: Eğer aynı anda birden fazla dosya indiriyorsanız, Steam indirme hızını sınırlandırmak için ayarladığınız hız sınırını geçebilir.

4. Başka bir cihaz tarafından kullanılan internet: Eğer aynı internet bağlantısını başka bir cihaz tarafından kullanılıyorsa, Steam indirme hızı sınırını geçebilir.
  1. Bağlantı hızınız yüksek: İnternet bağlantı hızınız hız sınırınızdan daha yüksekse, Steam hız sınırını aşabilir.

2. İndirilen dosya boyutu küçük: İndirilen dosyanın boyutu küçükse, Steam hız sınırını aşabilir.

3. Başka bir indirme var: Eğer aynı anda birden fazla dosya indiriyorsanız, Steam indirme hızını sınırlandırmak için ayarladığınız hız sınırını geçebilir.

4. Başka bir cihaz tarafından kullanılan internet: Eğer aynı internet bağlantısını başka bir cihaz tarafından kullanılıyorsa, Steam indirme hızı sınırını geçebilir.

Artı -2 Eksi
Çözüm

Ne anladım o zaman sınır koymayı zaten sınır koyuyorum ki başka işlerde kullanabileyim interneti saçma ve can sıkıcı geldi.

Geri
Yukarı