Steam indirmeye devam ettiğimde baştan indiriyor

Ben cs go yükleyecektim yarısını yükledikten sonra oyunu durdurup çıkış yaptım ve 2 gün sonra tekrar yüklemek için bilgisayarı açtım. Baştan başlamıştı fakat yüklediğim klasörde oyunun GB'ları duruyo. Mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben cs go yükleyecektim yarısını yükledikten sonra oyunu durdurup çıkış yaptım ve 2 gün sonra tekrar yüklemek için bilgisayarı açtım. Baştan başlamıştı fakat yüklediğim klasörde oyunun GB ları duruyo mantıklı mı?

Steam beta sürümünü kullanmanı öneririm.

Bende de aynı sorun oldu çıldıracağım. ARK Survival Evolved isimli oyunun 13 gb'ının 12,7 sini indirdikten sonra Dota 2'yegirdim ve indirme otomatik durakladı. Dota 2'den çıkıp indirmeye devam etmek istediğimde indirmenin sıfırlandığını gördüm. Kotayı'da geçtim 200 kbps/s ile indiriyordum zaten. Yardımlarınızı bekliyorum @Recep Baltaş @Enes Aydoğan

Bende de aynı sorun oldu çıldıracağım. ARK Survival Evolved isimli oyunun 13 gb'ının 12,7 sini indirdikten sonra Dota 2'yegirdim ve indirme otomatik durakladı. Dota 2'den çıkıp indirmeye devam etmek istediğimde indirmenin sıfırlandığını gördüm. Kotayı'da geçtim 200 kbps/s ile indiriyordum zaten. Yardımlarınızı bekliyorum @Recep Baltaş @Enes Aydoğan
Sorunun çözüldü mü

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı