Steam "İşleminiz sırasında bir hata meydana geldi" Sorunu

omertsigalko

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Bilenler vardır geçenlerde Square Enix'in paketi 73 TL gibi bir fiyata düşmüştü. Ödeme sayfasındayken internetim kesildiğinden satın almayı tamamlayamadım. Sonra alırım neyse diye geçiştirirken bugün girdim Steam'de paketi göremedim. Sonrasında ödemeniz sırasında hata aldığınızı fark ettik ve indiriminizi tekrar tanımladık şeklinde bir mail aldım. Ödeme yapmaya çalışırken sürekli bu hatayı alıyorum. 4-5 saat civarı oldu hala çözüm yok. Yardımlarınızı bekliyorum.

ste.PNG

@omertsigalko Dostum ilk olarak, Steam uygulamasını aç, Kütüphanenin üstüne 'Oyunlar' yazıyor, tıkla oraya. Oradan, 'Steam Cüzdan Kodu Kullan' sekmesini aç, sağda 'Hesap Ayrıntılarını İncele' sekmesine tıkla, yine sağ en üst kısımda 'Satın alma geçmişini görüntüle' sekmesinden iptal et.

İptal etmene gerek yok bildiğim kadarıyla, çünkü BoaCompra'da olan bir şey bu gecikme. Eğer ödeme onaylandıysa.

@omertsigalko Dostum ilk olarak, Steam uygulamasını aç, Kütüphanenin üstüne 'Oyunlar' yazıyor, tıkla oraya. Oradan, 'Steam Cüzdan Kodu Kullan' sekmesini aç, sağda 'Hesap Ayrıntılarını İncele' sekmesine tıkla, yine sağ en üst kısımda 'Satın alma geçmişini görüntüle' sekmesinden iptal et.

İptal etmene gerek yok bildiğim kadarıyla, çünkü BoaCompra'da olan bir şey bu gecikme. Eğer ödeme onaylandıysa.
Hocam dediğiniz yerde en son 3 sene önce yaptığım alışveriş görünüyor. Ödeme yapmadım BoaCompra'da. 65 saat süresi kaldı sepetin. Umarım çözebilirim.

Hocam dediğiniz yerde en son 3 sene önce yaptığım alışveriş görünüyor. Ödeme yapmadım BoaCompra'da. 65 saat süresi kaldı sepetin. Umarım çözebilirim.
Steam açıkken üst çubukta "Yardım" seçeneğinin altından "Steam Destek" seçerek iletişime geçer misiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı