Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Führer32

Femtopat
Evet biraz garip ama Europa Universalis IV Hearts of Iron IV ve bolca da naruto oynuyorum. Steam'da yaşım 16 (14 yaş altı eklemezse güzel olur) Discord ile konuşmak şart. Oyun oynarken bu oyunları seven ve multiplayer oynamak isteyen eklerse çok iyi olur. Tek oynamaktan sıkıldim hele naruto shippudden Ultimate ninja storm serisinden birini vs multi oynamak çok isterim ama EU4 ve HOI4 oynayan birileri de ekleyebilir. Aynı zamanda stardew walley party panic Terraria gibi oyunları da oynayabiliriz ekleyecek kişi aktif olursa mutlu olurum.

Steam linkim:Steam Community :: Meatudo

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamun aleyküm. Arkadaşım yok ve arkadaş arıyorum. Hearts of Iron 4, Naruto sersi, Europa Universalis 4, Terraria, Stardew Walley, Party Panic oynadığım oyunlar. Bu oyunları oynayan ve arkadaş arayanlar. Aşağıda verdiğim linkten beni eklesin.

14 yaş ve üzeri olmalı.
Mikrofonu olmalı.

Steam profilim:Steam Community :: Meatudo.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim o iş zor gözüküyor.
Adsız.jpg

Arkadaş edinirken ona kurallar koyarak edinmeni mi öğretti ailen sana nedir bu yukarıda ve Steam'de gördüğüm şeyler.

"Aman tanrım didimm"

Siz oyun için arkadaşmı arıyorsunuz yoksa robot mu? Böyle kural olamaz ya hay çoğun u anladım ama neden Level'i 2 olmayanları eklemiyorusnuz veya oyunu 12'den aşağı olanları belki Level basmak istemedi noşu boşuna para vermek istemedi belki adamın oyun alabilecek çok parası yok ve sevdiği oyunları aldı ve sizinle oynamak istiyor. Sınav derdi olmayan diyorsunuz sizde okulda sınav döneminde sınav derdiniz oluyor. Bu kurallarınız ile bulmanız çok zor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı