Steam kapanırsa ne olur?

Alicanli06

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik
Bir konuyu hortlatayım diyelim ki Steam iflas veya kapandı veya şirkete uluslar arası darbe yapıldı. O kadar aldığımız oyun ne olur? Bu soğuk su veya soğuk duşla rahatlanabilir bir hal midir? 😂 Steam çöktü gece gece aklıma kötü şeyler gelmeye başladı.

Bir konuyu hortlatayım diyelim ki Steam iflas veya kapandı veya şirkete uluslar arası darbe yapıldı. O kadar aldığımız oyun ne olur? Bu soğuk su veya soğuk duşla rahatlanabilir bir hal midir? 😂 Steam çöktü gece gece aklıma kötü şeyler gelmeye başladı.

Hocam hiç merak etmeyin öyle bir şey olmaz ama olduğunda platform bu oyunların bedelini veya oyunların kendisini Epic vs. gibi platformlara aktarır zaten şahsi görüşüm öyle bir şey olduğunda Amazon Steam'ı satın almak için bir hamle yapabilir.

En büyük korkularımdan birisi bu durum. Gerçekleşse, beni yaşamaya bağlayan sebeplerden birisi eksilir dersem abartmış olmam gerçekten :)

Öyle bir durum olmaz insan hakları mahkemesine dava açarız hep beraber. Şaka bir yana.

Arkadaşların dediği gibi batmaz en fazla satılır.

Ancak batma değil de ambargo türü şeyler olma olasılığı olabilir. Rusya'nın yaşadığı durum gibi donanım parçası bile yok ülkede yarın Steam ben hizmet vermiyorum diyebilir. Ya da Steam'e bunu yaptırabilirler. Amerikan hükümeti aracılığı ile.

Ben bir tane yedek HDD aldım ucuz 1 TB içine en sevdiğim offline oynanabilen oyunları seçip hepsini korsan olarak yükledim. Ne olur ne olmaz diye. Üstteki gibi saçma bir durum olursa diye.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı