Steam kar ettiren oyun tavsiyesi

tasarimci

Decapat
Merhabalar arkadaşlar. Steam'de 10.60 TL bakiyem var 14.75 TL yapıp EU4 almayı düşünüyorum. Daha önce forumda Zup diye bir oyunun kart düşürerek kar ettirdiğini okumuştum birkaç kez. Bu iş nasıl yapılıyor? Detaylı şekilde anlatabilir misiniz ve hangi Zup oyununu veya hangilerini tavsiye edersiniz? Bu şekilde kar ettirecek başka oyun var mı? Ne kadar kar edebilirim? Ban riski var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1)pretty angel 2)Zup! 8 3)Zup! F 4)Zup! S 5)Zup! Zero 6)Zup! Zero 2 7)gachi Heroes 8)the descendant (ücretsiz) 9)grimm (ücretsiz) 10)hentai Memory (indirime girince) 11)hentai girl hime (indirime girince) 12)hentai girl linda (indirime girince) 13)hentai girl karen 14)hentai girl fantasy (indirime girince) 15)pretty neko (indirime girince) 16)miss neko (indirime girince) 17)russıa battlegrounds (indirime girince) 18)love wish (indirime girince) 19)hentai Killer (indirime girince) 20)once in yaissor 21)montaro 22)the adventurer - Episode 1: Beginning of the end 23)rage wars 24)your friend hana 25)where's my helmet? 26)lewdapocalypse 27)broken Armor 28)my name is mayo 29)vlad the ımpaler.

Buyurun.

Bir de başka bir konuda alttaki paketin de kazandırdığı söylenmiş bunun hakkında ne düşünüyorsunuz.

İlk defa gördüm bu paketi. Oyunun ismini kopyalayıp topluluk pazarından kartlarının sayısına ve fiyatına bakmak gerekir. Örneğin 5 tane kart var o zaman size 3 tane kart düşecektir. Eğer kartların fiyatı 0,40 kuruştan fazla ise garanti kar elde ederseniz. (Oyunun fiyatını 1 TL olarak aldım.) Sizde böyle yaparak kar elde edip edemeyeceğinizi anlayabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı