Steam kârlı kartları olan oyunları bulma

Merhaba Steam'de kart düşürmek için uygun olan oyunların bulunması ile ilgili bir rehber aradım ama bulamadım ve bende bunun rehberini yapabileceği mi düşündüm umarım işinize yarar.
1-Ucuz oyunları sıralamak.
Mağazaya gelin ve sol taraftan "kategorilere göz at" altından "çok satanlar"a girin.

Ekran Alıntısı.png

Ekran Alıntısı2.PNG

Oyunaların sıralandığı bölümün sağ üstünden "sırala"yı "en düşük fiyat"ı seçin.

Ekran Alıntısı3.PNG

Sağ taraftan "tercihe göre daralt"- "kütüphanemde bulunan oyunları gizle"yi seçin "özelliğe göre daralt"- " Steam koleksiyon kartları"nı seçin.

Ekran Alıntısı4.PNG

Ekran Alıntısı5.PNG

Şu an artık Steam'da almadığınız kart düşürebilen oyunlar en ucuzdan en pahalıya doğru sıralanmış bir şekilde karşımızda artık karşımızdan bir oyunu seçiyoruz ve steam database'e giriyoruz.
Steam Database'e girdikten sonra arama bölümüne aradığımız oyunu yazıyoruz ve ona tıklıyoruz.

Ekran Alıntısı.PNG

Ve aşağıda verdiğim resimdeki yere tıklayıp oyunun kartlarını görüyoruz.

Ekran Alıntısı.PNG

Ve biraz aşağıda ki "kalan kartları Pazar'dan alın"a basın.

Ekran Alıntısı.PNG

Ve artık seçtiğiniz oyunun kartlarının fiyatını görüyorsunuz.

Ekran Alıntısı.PNG

Benim seçtiğim oyunun en ucuz kartı 37krş bu sayıyı genelde oyunlardan kart sayısı 3 olduğu için 3le çarpıyoruz ve sonuç 111krş 111 %15'ini hesaplıyoruz çünkü pazarda satma komisyonu var ve sonucu oyunun fiyatıyla karşılaştırıyoruz eğer bu oyunun fiyatından daha az ya da eşitse oyunu almıyoruz ve bir sonraki oyuna uyguluyoruz işlemleri.

Bu rehber bu kadardı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steamin mağazasında koleksiyon kartlarını aratabileceğimiz bir yer var mı acaba? Url olarak yani. Şu ana kadar en yakını "https://steamcommunity.com/market/search?q=oyun-adı#p1_price_asc" Ama bu şekilde kart dışındaki eşyaların da (ifadeler itemler vs.) gözüküyor herhangi bir filtresi veya başka bir yöntemi falan varsa anlatabilir misiniz? (SteamDB dışında)

Yeni konular

Geri
Yukarı