Steam kart düşmüyor

useremrhn

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam'den toplam 22 tane oyun aldım. Hepsi 10 saati geçti, 15 saate yaklaşanlar oldu. Idle Master ve Idle Daddy kullanmama rağmen 1 tane kart bile düşmedi. Baktığım bazı makalelerde kart düşürmek şans işi bazen 5 saatte bazen 10 dakikada düşer diyen arkadaşlar olmuş ama dediğim gibi 10-15 saat olduğuna rağmen 22 oyundan 1 tane bile kart düşmedi.

Idle Master ile şansa düşüyor ama oyunu oynadığında düşme ihtimali daha yükseliyor. Örneğin belirli bir bölümü geçince falan.

Steam'den toplam 22 tane oyun aldım. Hepsi 10 saati geçti, 15 saate yaklaşanlar oldu. Idle Master ve Idle Daddy kullanmama rağmen 1 tane kart bile düşmedi. Baktığım bazı makalelerde kart düşürmek şans işi bazen 5 saatte bazen 10 dakikada düşer diyen arkadaşlar olmuş ama dediğim gibi 10-15 saat olduğuna rağmen 22 oyundan 1 tane bile kart düşmedi.
Steam levelin kaç?

Steam hesabınız kısıtlıysa kart düşüremezsiniz. Kısıtlamayı kaldırmak için 5$ değerinde cüzan bakiyesi eklemelisiniz.

Son düzenleme:
Hesabım yeni ve kısıtlamasını kaldırmamıştım. Kısıtlamayı kaldırıp tekrar deneyeceğim. Teşekkürler.

Steam hesabım yeni ve 0 seviye.
İşte bu yüzden düşmüyor.1 level yapman için para yatırmak lazım.Destek kısmında kaç lira yaptıracağın yazar.

Yeni konular

Geri
Yukarı