Steam Steam kart düşmüyor

maqinet

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni satın aldığım bir oyunda kart hakkınız bulunmamaktadır diyor daha demin 20 tane oyun aldım hiçbirinde de kart düşürme hakkım yok neden böyle oldu?
(Koleksiyon kartları mevcut oyunlar satın aldım)

Ben Steam ödülleri koleksiyon kartlarından bahsetmiyorum oyunun kendi verdiği kartlardan bahsediyorum normalde koleksiyon kartlarına sahip olan bir oyunu belli bir süre oynadığınız zaman kart düşürürsünüz fakat bende satın aldığım oyun direkt kart vermiyor baştan kart hakkım yok.

Benim hesabımda bu hata yalnızca bir kere oldu o zaman da oyunu iade edip tekrar aldım durum düzeldi. Sizin 20 oyunu aynı anda iade etmeniz neredeyse imkansız olduğu için Steam destek ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

Oyunu önceden alıp iade edip tekrar deniyor isen vermez.

Oyunu önceden alıp iade edip tekrar deniyor isen vermez.
İlk defa aldım oyunları.

Teşekkür ederim.

O zaman hataya denk geldin.

1 2 güne geliyorlar maksimum. Tek yapman gereken beklemek. Sabaha gelmiş olurlar yüksek ihtimal. Arada oluyor öyle.

1 2 güne geliyorlar maksimum. Tek yapman gereken beklemek. Sabaha gelmiş olurlar yüksek ihtimal. Arada oluyor öyle.
Tamamdır ben steam destek talebimi attım yine de ardından beklemek kaldı, olmadı iade ederiz

Aynı durum bende de oldu, düzeltebildiniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…