Steam Steam kart düşmüyor

maqinet

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni satın aldığım bir oyunda kart hakkınız bulunmamaktadır diyor daha demin 20 tane oyun aldım hiçbirinde de kart düşürme hakkım yok neden böyle oldu?
(Koleksiyon kartları mevcut oyunlar satın aldım)

1672527129175.png

Ben Steam ödülleri koleksiyon kartlarından bahsetmiyorum oyunun kendi verdiği kartlardan bahsediyorum normalde koleksiyon kartlarına sahip olan bir oyunu belli bir süre oynadığınız zaman kart düşürürsünüz fakat bende satın aldığım oyun direkt kart vermiyor baştan kart hakkım yok.

Arkadaşlar yeni satın aldığım bir oyunda kart hakkınız bulunmamaktadır diyor daha demin 20 tane oyun aldım hiçbirinde de kart düşürme hakkım yok neden böyle oldu?
Benim hesabımda bu hata yalnızca bir kere oldu o zaman da oyunu iade edip tekrar aldım durum düzeldi. Sizin 20 oyunu aynı anda iade etmeniz neredeyse imkansız olduğu için Steam destek ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

Oyunu önceden alıp iade edip tekrar deniyor isen vermez.
İlk defa aldım oyunları.

Benim hesabımda bu hata yalnızca bir kere oldu o zaman da oyunu iade edip tekrar aldım durum düzeldi. Sizin 20 oyunu aynı anda iade etmeniz neredeyse imkansız olduğu için Steam destek ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.
Teşekkür ederim.

Aynı durum bende de oldu, düzeltebildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı