Steam kart düşürme olayı nedir?

Bunu birkaç oyunda yaparsak bir öğle yemeği paramız çıkar o zaman. Bir yandan mantıklı gibi. Bu işi devamlı olarak yaparsak sizce 15 günde ne kadar kazanabiliriz?
Yatırdığın paraya bağlı ama doğrudan karta çekemiyorsun. Ayrıca her oyun kâr ettirmiyor, işin içinde şans da var.

Yatırdığın paraya bağlı ama doğrudan karta çekemiyorsun. Ayrıca her oyun kâr ettirmiyor, işin içinde şans da var.

Yani o parayı sadece Steam'de kullanabiliyorum, en azından oyun paramız çıkar o da bir şey.

Uğraşmana göre değişir, Geçen ay 100 TL'yi kolaylıkla 200 küsur TL yapmıştım.

Ne kadar uğraşmak gerek?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    67,3 KB · Görüntüleme: 39
Eskiden zup serisideki tüm oyunları 1.05TL'ye almıştım ve hepsinden yaklaşık 3tl kar etmiştim. Şu an en ucuzu 7tl...

şu olay sayesinde kış indirimlerinden yaklaşık 350 400 tl lik oyun aldım şakasız, biraz detay vermek gerekirse idle master ve idle daddy programlarını kullandım. youtube de bunun için rehberler var ama
- steam oyun aratma kısmına giriyorsun sağ kısımdan daraltma yerıne gelıyorsun
- dile göre daralttaki tüm tikleri kaldırıyorsun-
-tercihe göre daraltta kütüphanemde bulunan ögeleri gizle diyorsun
-seçilen türlerde oyunları seçiyorsun
- özellige göre daralt kısmında steam koleksiyon kartlarını işaretliyorsun
-daha sonrasında en üstte sırala var ona en düşük fiyatı seçiyorsun
ve sonrasında aratıyorsun 0.50 krş dan başlayıp tonlarca kart oyunları çıkarıyor karşına ama hepsini alamazsın biraz araştırma yapıyorsun steamdb adında bir site var buradan oyunlardan kaç kart düştüğüne bakıyorum örneğin drift86 oyunundan 6 kartı var olarak gösteriyor ama bu kartların sadece yarısını yani 3 adetini ücretsiz düşürebiliyoruz. yani 3 kart düşürebiliyorsun bu aklında olsun sonra oyunun ederıne bakıyorum 0.80krş. sonrasında steamden pazara girip oyunun kartlarına bakıyorum 3 kartta bu oyunun ederinden daha fazla kazandırır mı diye egerki evetse alıyorum oyunu. ve en önemlisi arkadaşlar bu oyunları sadece ve sadece büyük indirimlerde veya indirimlerde almanız mesela kart düşen bi oyun fiyatı 4-5 tl dir ama indirimde 1 tl ye düşüyor veya daha aşagısına asıl karları indirimde bu oyunları alarak yapabilirsiniz. son olarak kullandıgım eklenti chrome steam inventory helper, şimdi bu kartları düşüreceksiniz gerçekten bu işe girmeyi planlıyorsanız rahat 600-700 kartınız olduktan sonra bu kartları tek tek satmak 1 saatinize yakın vaktinizi alır bu eklenti ona yarıyor hızlıca pazara atabilirsiniz ve envanterinizdeki itemlerin toplu degerini görebilirsiniz neyse bu kadardı biraz karmaşık yazmış olabilirim ama umarım yardımım dokunmuştur.

Geri
Yukarı