Çözüldü Steam karta iade yapıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mehmet_macal

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam satın alma yerlerini güncellendi bundan dolayı bir daha sormak istedim eskiden mobil boacompara falan oluyordu şu an onlar kalktı. Neyse God of War alacağım oyun 263 TL oyunu Papara ile aldıktan sonra iade etsem karta ya da cüzdana diye geliyor mu yoksa kesin cüzdana mı iade ediyor? Bu GeForce NOW da bende kalması için alıp iade edeceğim ve parada bayağı ciddi bir rakam kesin bir bilgi verirseniz çok sevinirim.

Çözüm
Oyunu steam cüzdanı ile alırsanız steam cüzdanınıza yatar ama kart ile alırsanız hem karta hemde steam cüzdanına yatırabilirsiniz.
Arkadaşlar Steam satın alma yerlerini güncellendi bundan dolayı bir daha sormak istedim eskiden mobil boacompara falan oluyordu şu an onlar kalktı. Neyse God of War alacağım oyun 263 TL oyunu Papara ile aldıktan sonra iade etsem karta ya da cüzdana diye geliyor mu yoksa kesin cüzdana mı iade ediyor? Bu GeForce NOW da bende kalması için alıp iade edeceğim ve parada bayağı ciddi bir rakam kesin bir bilgi verirseniz çok sevinirim.

Bu arada eğer aklınızda oyunu alıp iade edince GeForce NOW'dan oynamaya devam ederim düşüncesi varsa kesinlikle öyle bir olay yok.

Bu arada eğer aklınızda oyunu alıp iade edince GeForce NOW'dan oynamaya devam ederim düşüncesi varsa kesinlikle öyle bir olay yok.

Yok onu biliyorum 1 Temmuza kadar God of War'ı kütüphaneye eklersen ve oynarsan oyun süresiz sende kalıyor ondan önce alacağım sonra iade edeceğim. Daha sonra para biriktirip tekrar satın alırım.

Hocam 1 Temmuz olunca görürüz.

Sen bilirsin kanka adamlar resmi sitesinde yazmış alıp oynayanların küthanesinden kalkmayacak diye. Eğer eklemek yeterli olsaydı eklemeniz yeter derlerdi adamlar bir de oynayan diye belirtmiş.

Geri
Yukarı