Steam kartımdan parayı çekti ama EA Play gelmedi

Sh0WeX

Hectopat
İlk önce ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi. Hatası aldım sonra bir baktım kartımdan para gitmiş ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynı şeyi ben de yaşamıştım. Yardım>Steam Destek>Satın Alımlar>Hesabımda Gerçekleştirmediğim Steam Ödemeleri Var>Steam Destek ile İletişime Geç sayfasına gidin ve sorununuzu yazın. Kalanını hallediyorlar.

Hocam aynı şeyi ben de yaşamıştım. Yardım>steam destek>satın alımlar>hesabımda gerçekleştirmediğim Steam ödemeleri var>steam destek ile iletişime geç sayfasına gidin ve sorununuzu yazın. Kalanını hallediyorlar.

Hocam yazdım tahmini nezamana hallolu olmazssa ne yapmam lazım elim ayağım titriyor şu an.

Hocam yazdım tahmini nezamana hallolu olmazssa ne yapmam lazım elim ayağım titriyor şu an.
Hocam sakin olun. Bir sıkıntı yaşamazsınız sorun çıkartmıyorlar. Bana ne kadar sürede geldi tam olarak hatırlamıyorum ama en fazla 1 haftaya gelir diye düşünüyorum.

Bende de oldu aynı sorun. Steam destek ile iletişime geçtim bize ödeme gelmedi bankanızla konuşun cevabını aldım. Bankaya sorduğumda 30 iş günü içinde iade olacak dedi. Bugün 3.gün hala bekliyorum bakalım.

Bende de oldu aynı sorun. Steam destek ile iletişime geçtim bize ödeme gelmedi bankanızla konuşun cevabını aldım. Bankaya sorduğumda 30 iş günü içinde iade olacak dedi. Bugün 3.gün hala bekliyorum bakalım.

Ben bankaya mail attım hala dönmediler ben 30 gün bekleyemem abi neden bekleyeyim şikayet edemiyor muyuz bir yere.

Hocam sıkıntı etmeyin. Bekleyin biraz destekten biri cevap verir belli bir sürede.

Yok hocam ne bir geri dönüş var ne de bir şey gitti para ne yapacağım ya ben ağlayacağım şimdi.

Son düzenleme:
Ben bankaya mail attım hala dönmediler ben 30 gün bekleyemem abi neden bekleyeyim şikayet edemiyor muyuz bir yere.

Yok hocam ne bir geri dönüş var ne de bir şey gitti para ne yapacağım ya ben ağlayacağım şimdi.

Para iadelerinde 30 iş günü sürebileceği zaten yazıyor. Şikayet etsende zaten belirttikleri bir şey için sorun yaşamazlar. Bende 5 oyun aldım 464 TL karttan çekildi iadem olmadı. Tekrardan almak zorunda kaldım aynı oyunları iade uzayacağı için ki zaten araya bayramda girdiği için yarında iade olmazsa bayram sonrasına sarkıyor tahminimce 2 hafta sonra alırım iadeyi ben :(.

Geri
Yukarı