Çözüldü Steam karttan iki kere para çekti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Petri

Kilopat
Az önce Steam'den oyun satın aldım, yaklaşık 1 dakika kadar ödeme ekranında beklettikten sonra satın alım yapıldı. Lakin Papara hesabıma bir baktım, parayı üst üste 2 kez çekmiş. Bu durumda ne yapabilirim? Steam'e mi yazmalıyım yoksa Papara'ya mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce Steam'den oyun satın aldım, yaklaşık 1 dakika kadar ödeme ekranında beklettikten sonra satın alım yapıldı. Lakin Papara hesabıma bir baktım, parayı üst üste 2 kez çekmiş. Bu durumda ne yapabilirim? Steam'e mi yazmalıyım yoksa Papara'ya mı?
Papara bir şey yapamaz Steam'e ulaşın.

Steam üzerinden destek talebi oluşturun durumu çözeceklerdir. Bazı durumlarda otomatik iade yapılıyor başıma geldi fakat direkt olarak iletişim kurmak daha uygun.

Dekontları çekip Steam desteğe yolladım lakin daha cevap gelmeden iade geldi 😅. Meblağ biraz büyük olunca içim gitmişti ama Allah’tan iade geldi.

Dekontları çekip Steam desteğe yolladım lakin daha cevap gelmeden iade geldi 😅. Meblağ biraz büyük olunca içim gitmişti ama Allah’tan iade geldi.
Merak etmeyin hocam steam o konularda titiz hatta oyun sizde duruyorken full para iadesi dahi yaptıkları oluyordu bazen kullanıcı memnun kalsın diye.

Geri
Yukarı