Steam kasa satılmıyor

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Oyunda eski mevcut kasalarımdan bir tanesini sattım. 2 kasa daha düşürdüm, pazara ekliyorum. Ek onay gerek yazdı sanırım ama telefonda Steam Apss'ten onay veremiyorum. Bir türlü gözükmüyor, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda eski mevcut kasalarımdan bir tanesini sattım. 2 kasa daha düşürdüm, pazara ekliyorum. Ek onay gerek yazdı sanırım ama telefonda Steam Apss'ten onay veremiyorum. Bir türlü gözükmüyor, ne yapmalıyım?
Steam envanter sıkıntıları mevcut. Pazara koymanız için bin kere spamlamanız gerek butona.

Bu aralar steam envanterinde sadece görüntülerken bile hatalar alıyorum, sizdeki de benzer durum olabilir üstteki arkadaşın belirttiği gibi biraz spamlamanız gerekiyor

Evet hocam sıkıntılı olduğundan dolayı buglu gözüküyor. Satma butonuna basınca tepki vermiyor ara sıra.
Ne zaman düzelir bu acaba?

Ben uzun zamandır alışveriş yapmıyordum. Alım yapınca düzeliyormuş, oyun alsam olur mu? Veya Steam pazardan CS ile alakalı bir şey mi alsam da aynı sonuca ulaşır mıyım?

Ben uzun zamandır alışveriş yapmıyordum. Alım yapınca düzeliyormuş, oyun alsam olur mu? Veya Steam pazardan CS ile alakalı bir şey mi alsam da aynı sonuca ulaşır mıyım?
Hocam hiç belli değil ya. İnsanlar CS2 çıkmasıyla beraber envanterlere çöktü, steam de çökü verdi belli değil.

Ben 40 kuruşluk kart satarken bile doğrulama istiyor, telefondan Steam uygulamasını açıp çan simgesine (
1681983499619.png
) basınca orada tepede onay bekleyen satışları onaylaman gerekiyor.

Ben 40 kuruşluk kart satarken bile doğrulama istiyor, telefondan Steam uygulamasını açıp çan simgesine (Eki Görüntüle 1747443) basınca orada tepede onay bekleyen satışları onaylaman gerekiyor.
6 liralık oyun aldıktan sonra sorun düzeldi. Bahsettiğinizi yapıp pazara ekledim.

6 liralık oyun aldıktan sonra sorun düzeldi. Bahsettiğinizi yapıp pazara ekledim.
Onay istiyor steam Guard'dan onay veriyorum ama yine olmuyor ne yapmalıyım? Bakiye de yükleyemiyorum. Hocam bakar mısınız? @deadfellow

Son düzenleme:

Onay istiyor steam Guard'dan onay veriyorum ama yine olmuyor ne yapmalıyım? Bakiye de yükleyemiyorum. Hocam bakar mısınız? @deadfellow
Bilgim yok.

Geri
Yukarı