Steam kendi kendine pazar alışverişi yapıyor

Rtx 4090 FE

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
monster abra a5 17.4.4
3060 105W
i7 11800H
32 gb çift kanal ram
1 tb samsung m.2 nvme ssd
windows 10 pro
Bir baktım mail geldi TF2'den eşya sattığınız için teşekkürler diye. Dedim Allah Allah. Sonra DotA 2 eşyaları almaya başladı mobil uygulamaya girdim hesap korece olmuş. Şifre değiştirdim kurtulmuş muyumdur? Steam Guard mobil açık.

bilgisayariniza 3. parti birsey kurduysaniz ondan kaynakli olabilir bi kere formatlamakta fayda var hocam diger hesaplarinizida kontrol edin

Hesabınıza biri girmiş ve kendisine veya başkalarına eşyalarınızı satmış, şifre değiştirince cozülmüş olabilir ama en iyisi Steam Destek'den e postayı değiştirmek ve Steam authenticator'ı acmak.

Hesabınıza biri girmiş ve kendisine veya başkalarına eşyalarınızı satmış, şifre değiştirince cozülmüş olabilir ama en iyisi Steam Destek'den e postayı değiştirmek ve Steam authenticator'ı acmak.

Korsan oyun veya program indirdiyseniz icinden Keylogger'la şifrenize erişmiş olabilirler keylogger'sa format gerekir cünkü keylogger yazdığınız her şeyi adama yollar.

Korsan oyun veya program indirdiyseniz icinden Keylogger'la şifrenize erişmiş olabilirler keylogger'sa format gerekir cünkü keylogger yazdığınız her şeyi adama yollar.

Hocam ben hem QR kodlar girişyaptım.
Kaspersky tarama yapacağım şimdi.
Steam gurad açık.
E-posta adresim güvende neden değiştireyim.

Hocam Chrome'dan bilgileriniz Deep webte dolaşıp dolaşmadığını kontrol edin.

Nasıl yapacağım.

1706794666033.png

Yeni konular

Geri
Yukarı