Steam hesabımdan habersiz pazar alışverişi yapmışlar

O konunun linki var mı merak ettim 2018'den beri kullanıyorum iyi bizimki çalınmıyor.

7 aralıkta açılmış.

7 Aralıkta açılmış.

Peki anlamadığım şey hiçbir açık hani güvenlik ihlali yapmadı diyelim bir kullanıcı nasıl başkası hesabını ele geçirebilir hadi bir yöntem var diyelim o zaman herkes hesaplarının başına bunun gelmesini beklesin çok saçma gerçekten.

Peki anlamadığım şey hiçbir açık hani güvenlik ihlali yapmadı diyelim bir kullanıcı nasıl başkası hesabını ele geçirebilir hadi bir yöntem var diyelim o zaman herkes hesaplarının başına bunun gelmesini beklesin çok saçma gerçekten.

Valla ben envanterimi paraya dönüştürmeyi düşünüyorum. 1200 liranın çöpe gitmesini istemem.

Birkaç ay önce 2 arkadaşın başına da aynı olay gelmiş nasıl oluyor bende anlamadım.

Hayır vermedim.

Hesabım patlasa bu işi yapan kişi neden tüm envanterimi satmadı da çöp eşyaları sattı onları kullandı anlamadım. Hesapta 800 TL'ye yakın CS:GO envanterim öylece duruyor.
Steam Guard varsa ve böyle bir şey olduysa o zaman destek yardımcı olur AMA sen bunları kullanmadıysan sana yardım etmezler.

Steam Guard varsa ve böyle bir şey olduysa o zaman destek yardımcı olur ama sen bunları kullanmadıysan sana yardım etmezler.

Nasıl oldugunu tam olarak bilmiyorum adam hesabıma mı girdi yoksa farklı sekilde mi yaptı henüz bir bilgim yok tahminimce Steam'ın internet sitesi üzerinden her şeyi gerceklestirdi ayrıca itemlerin satısını cok fazla beklememek için de cok ucuzdan koydu örneğin 40TL'lik ajanı 15 TL'den koyması gibi. Toplamda 159 TL olunca da cüzdandaki para, kendi hesabında ki 0.23 kuruşluk itemi 159TL'ye koyup hemen satın aldı.
resim_2022-12-17_165246340.png

Satın aldıgı itemin ortalama satış fiyatları. Demek ki sadece ben değilim bu eşya ile dolandırılan.

Geri
Yukarı