Steam Key ile alınan oyun indirilirken para ister mi?

BeyAli63

Picopat
Daha fazla  
Merhaba ben Steam kod olarak Mortal Kombat 11 aldım ve etkinlestirdim. Kütüphaneme de geldi, şimdi bu oyun kütüphanemde ya, indirmeye kalkınca benden bir para ister mi? Ve ben bu oyunu Online olarak oynayabilir miyim? Cevaplariniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben Steam kod olarak Mortal Kombat 11 aldım ve etkinlestirdim. Kütüphaneme de geldi, şimdi bu oyun kütüphanemde ya, indirmeye kalkınca benden bir para ister mi? Ve ben bu oyunu Online olarak oynayabilir miyim? Cevaplariniz için teşekkürler.

Hayır hocam artık sonsuza kadar sizin kütüphanenizde olacak.

Hiçbir sıkıntı olmaz normal Steam'den almış gibi oynayabilirsiniz.

Konu açılmışken sorayım peki ben bunu indirdikten sonra belirli bir süre internetim olmayacak internet olmadan girebilir miyim oyuna Online filan değil normal oyuna.

Konu açılmışken sorayım peki ben bunu indirdikten sonra belirli bir süre internetim olmayacak internet olmadan girebilir miyim oyuna Online filan değil normal oyuna.
Oyun nedir? Oyunun çevrim dışı oynama seçeneği varsa tabii ki de oynayabilirsiniz. Mağazadan oyun almışsınız gibi düşünün. Tek farkı anahtar etkinleştirdiğinizde Steam puan kazanamıyorsunuz.

Geri
Yukarı