Steam key veren site önerisi

Kartellmeto

Decapat
Yer
Istanbul - Newcastle Tyne
Daha fazla  
Merhaba, bazı sitelerde Steam oyunları indirime giriyor ve bu sitelerden oyunu satın aldığımızda Steam key olarak oyun bize veriliyor. Bunun gibi uygun fiyata key alabileceğim birkaç güvenilir site önerebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bazı sitelerde Steam oyunları indirime giriyor ve bu sitelerden oyunu satın aldığımızda Steam key olarak oyun bize veriliyor. Bunun gibi uygun fiyata key alabileceğim birkaç güvenilir site önerebilirseniz sevinirim.

Aratarak bulabilirsin. Reklam yapmış gibi olup ban yemeyelim :)

Etail. Ben aldım, güvenilir. Kod anında teslim edildi. Lakin forumda sorun yaşayan arkadaşları da gördüm. Büyük ihtimalle indirim dönemindeki yoğunlukla alakalıdır. “İndirim Köşesi” bölümünü takip ederseniz bu tarz indirimlerden de haberdar olabilirsiniz.

Etail. Ben aldım, güvenilir. Kod anında teslim edildi. Lakin forumda sorun yaşayan arkadaşları da gördüm. Büyük ihtimalle indirim dönemindeki yoğunlukla alakalıdır. “indirim köşesi” bölümünü takip ederseniz bu tarz indirimlerden de haberdar olabilirsiniz.

Zaten anında teslim ediliyor bunda sitenin farklı bir hizmeti yok :D

Etail. Ben aldım, güvenilir. Kod anında teslim edildi. Lakin forumda sorun yaşayan arkadaşları da gördüm. Büyük ihtimalle indirim dönemindeki yoğunlukla alakalıdır. “İndirim Köşesi” bölümünü takip ederseniz bu tarz indirimlerden de haberdar olabilirsiniz.
O siteyi takip ediyorum yine de teşekkürler :)

Geri
Yukarı