Steam kış indiriminde neler alacaksınız?

Kingdom come alacağım kesin, 15 TL, Dragon AGe : Origins playstationda vardı ama PC'den oynarım onu alırım. Shadow of War alırım 10 TL'ye bir daha düşmez.
Belki Detroit : Become Human alırım 70 TL yine de çok geliyor, 40 civarında olsaydı keşke. Hatta DEtroit, Heavy Rain, Beyond Two Souls 100 TL olmalı bir paket, o zaman alınır.

Bir çok iyi oyunu zaten Epic'ten aldım. 60 TL kupon Steam'in önüne geçti bu kış bana göre.
Bu mesajı yazarken baktım 7 tane oyunu 380 TL'ye almışım. Steam'de indirimli olarak 800 TL'den fazla yapıyor.

Selam arkadaşlar Vodafone yanımda uygulamasından 200 TL'ye 100 TL indirim kazandım steam cüzdan kodu almak istiyorum da hangi siteden kodu kullanabilirim acaba

Epic veya Amazon bedava verecek diye içim gidiyor birşey alamıyorum. En iyisi ocak başını beklemek o zamana nelerin bedava verileceğini öğreniriz. Şimdilik Disco Elisyum, Monster Hunter: World (alındı) ve Hades'i kesin alacağım.
Guardian of The Galaxy aldım 240 TL'den. Daha da düşerse gücüme gider :)
Moral bozmak gibi olmasın dün tam bir ölücülük yaparak 45 TL'ye Steam kütüphaneme ekledim. Combat pek sarmıyor, hikaye iyi gibi ama sanırım evrene hakim olmak lazım ve ayrıca karakterler bir türlü susmuyor be 🤣.
Oyunda çok güzel bir görsellik var. Bu fotoğraf direk oyun içinden aldım herhangi bir ek oynama yapmadım.

Dosya Ekleri

• indir.jpeg
    indir.jpeg
    443,1 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Epic veya Amazon bedava verecek diye içim gidiyor birşey alamıyorum. En iyisi ocak başını beklemek o zamana nelerin bedava verileceğini öğreniriz. Şimdilik Disco Elisyum, Monster Hunter: World (alındı) ve Hades'i kesin alacağım.

Dün tam bir ölücülük yaparak 45 TL'ye Steam kütüphaneme ekledim. Combat pek sarıyor gibi değil ve karakterler bir türlü susmuyor be 🤣.
Oyunda çok güzel bir görsellik var. Bu fotoğraf direk oyun içinden üzerinde herhangi bir ek oynama yapmadım.
45'e nasıl aldın o oyunu ?

Evet şimdi baktım öyleymiş. Mantıklı seviyeler 100 TL civarı zaten, yine de psikolojik sınırımı geçiyor, 3 oyunu da bitirdim konsolda. Altına düşecek bir kampanya vs. olursa koleksiyona katmak isterim. Çünkü 5 sene sonra oynanır bunlar yine.
Hocam şimdi aklıma kurt düştü. Bilgisayar portu iyi değil diyorlar bu oyunların iade etsem mi etmesem mi diye arada kaldım. Sizce değiyor mu 110 liraya bu oyunlar?

45'e nasıl aldın o oyunu ?
En başta bu oyun RTX3000 serisi kartının yanında gelen oyun. Ben ilk başta Vodofone yanımda kampanyasında 100 TL'lik cüzdan kodunu 50 TL'ye aldım. Sonra bu kodu 80 TL'ye sattım.Bu oyunu 75 TL'ye (çok uyguna koymuştu ilan açıldıktan 10 dk sonra mesaj attım) satan kişiye parasını gönderip oyuna sahip oldum. 50 TL harcamıştım üzerine 5 TL elime kaldı oyunda 45 TL'ye geldi.

En başta bu oyun RTX3000 serisi kartının yanında gelen oyun. Ben ilk başta Vodofone yanımda kampanyasında 100 TL'lik cüzdan kodunu 50 TL'ye aldım. Sonra bu kodu 80 TL'ye sattım.Bu oyunu 75 TL'ye (çok uyguna koymuştu ilan açıldıktan 10 dk sonra mesaj attım) satan kişiye parasını gönderip oyuna sahip oldum. 50 TL harcamıştım üzerine 5 TL elime kaldı oyunda 45 TL'ye geldi.
Moralim bozuldu, çünkü güzel bir oyun olmasına rağmen 240TL etmez. Hoş değil verdiğiniz bilgi. Günümü etkileyebilir :D En azından bugün forumdaki bir arkadaşımız sayesinde GOW'u 264TL'ye almış oldum. Biraz teselli oldu :/

Geri
Yukarı