Steam kış indiriminde oyun tavsiyesi

Selam 50TL ile sizce aşağıdaki oyunlardan hangisini alayım çok kararsızım sürekli alıp iade ediyorum.

Valheim 24.00 TL.
Dirt Rally 2.0 10.00 TL.
ASTRONEER 25.00 TL.
Stardew Valley 16.80 TL.
The Witcher 3: Wild Hunt 11.99 TL.
Just Cause 6.75 TL.

Aklımdakiler bunlar benzer bildikleriniz varsa önerilerinizi bekliyorum.
Sen gerçekten bu listenin içine Witcher 3 mü koydun. Ne ayıp. Tabii ki Witcher 3 ve Stardew Valley.

Forza Horizon 4 mevcut hocam. Genellikle açık dünya, FPS oyunlarını oynuyorum.

Özellikler:
Intel i7 7500u 2.90GHz işlemci.
R7 m340.
8 GB DDR4 2133MHz RAM.
Dying Light ve Tomb Raider 1 ve 2 (Epic'in bedava verme ihtimali var)

AC Ody 61 TL (Epicden almak daha mantıklı aynı paraya gold edition geliyor)

Tüm Batman ve Middle earth oyunları sanırım hepsi 50 tl civarı ediyor.

Hellblade, Hades, Shadow Tactics

Dying Light ve Tomb Raider 1 ve 2 (Epic'in bedava verme ihtimali var)

AC ody 61 TL (Epic'den almak daha mantıklı aynı paraya Gold Edition geliyor)

Tüm Batman ve middle Earth oyunları sanırım hepsi 50 TL civarı ediyor.

Hellblade, hades, Shadow tactics.

Cevabın için teşekkür ederim. Bakacağım hepsine.🙂
Sen gerçekten bu listenin içine Witcher 3 mü koydun. Ne ayıp. Tabii ki Witcher 3 ve Stardew Valley.

Cevabın için teşekkür ederim. Witcher 3 ve Stardew Valley aldım.😊

Son düzenleme:
Valheim şişirilmiş bir oyun. Zevksiz. Deep rock galactic ve Witcher 3 al.
Arkadaşlarla gayet zevkli bir oyun bu arada. Asıl konuya gelecek olursak, tek başınıza oynuyorsanız Valheim almayın arkadaşlar ile zevkli çünkü. Kesinlikle DLC'ler ile birlikte Witcher 3 alın.

Öncelikle daha çok hangi tarz oyunu oynamak istersiniz onu söyleyin. Biz de ona göre tavsiye verelim. Çünkü bahsettiğiniz oyunların içinde yarış oyunu da var, hikaye oyunları da var ve chill takılmalık oyun da var. Oyun tarzınıza göre liste de olmayan fakat beğeneceğiniz oyunlar da önerebiliriz. (ama siz yine de Witcher 3 alın.)

Öncelikle daha çok hangi tarz oyunu oynamak istersiniz onu söyleyin. Biz de ona göre tavsiye verelim. Çünkü bahsettiğiniz oyunların içinde yarış oyunu da var, hikaye oyunları da var ve chill takılmalık oyun da var. Oyun tarzınıza göre liste de olmayan fakat beğeneceğiniz oyunlar da önerebiliriz. (ama siz yine de Witcher 3 alın.)

Witcher 3 aldım. Benim için çok fark etmez oyunun tarzı ama ağırlıklı olarak açık dünya ve FPS oyunları oynuyorum.

Geri
Yukarı