Steam Kış İndiriminde Oyun Tavsiyeleri

Yok, o konuda rahat ol. Ben 9 senelik işlemci ve r7 240 ekran kartıyla düşük ayarda stabil oynuyorum. Sistemin biraz iyiyse ayar yükseltirsin.

Yalnız bu oyunda multiplayera bağlanmıyor. Serial no istiyor, girerken şu hatayı alıyorum. 3 ayrı EA hesabıyla denedim, aynı. Boşa aldık oyunu...

Adsız.png

Ea.com'a kayıt olun, olduktan sonra ayarlara gidin orada "redeem product code" yazan kısma gelip, Steam'ın verdiği Bad Company 2 kod veya kodlarını etkinleştirin. Daha sonra oyun içinde o Ea.com'a kayıt olduğunuz mail ve şifre ile oturum açın.
Dün bana da aynısı oldu sizin gibi. Merak etmeyin boşa almadınız. Ha bir bütün bunlardan sonra, c:document and settings: kullanıcı adı: bad company 2 klasöründe game settings dosyasına not defteri ile açıp pumkbuster'ı 0'dan 1'e cevirin.
Bunları yapınca sorunsuz oynanıyor.
Yalnız bu oyunda multiplayera bağlanmıyor. Serial no istiyor, girerken şu hatayı alıyorum. 3 ayrı EA hesabıyla denedim, aynı. Boşa aldık oyunu...

Eki Görüntüle 354761

Hocam sizin yazıyı görmeden önce, bir de Origin'de deneyeyim dedim, baştan indirip orada keyleri tanıttım, hiç bir bilgi sormadı ve oyunu oynayabildim. Teşekkür ederim yine de.
Origin ismim Doctor_Turkish
Eklerseniz oynarız denk gelirsek.

Bad company 2 efsanedir ya. 1000 kusur saatim vardir rahat o oyunda. Total kill sayim 35000 civariydi. En çok kill aldigim silah bicakti. :) Dusunun nasil bi piskopatim. :D

Ets2 şiddetle öneriyorum eğer simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız.Güzel bir fiyata alabilirsiniz(9.75tl).İkinci bir önerim ise fm2019 dur sürekli sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyundur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı