Steam Kış indirimleri akşam 21.00'de başlıyor

Epic Games oyun kütüphanesi çok zayıf. Baktığım 5 oyundan biri 1 mağazada bulunmuyor. 2023, yılın oyunu adaylarından bile Alan Wake 2 dışında hiçbiri yok. Onu da kendileri yaptırdı zaten.
Tek eksiği mağazasida değil.
Epic Games, hem mağazadaki fiyatların henüz artmaması hem de şu an kuponlar ile güzel indirimler yakalanması ile rağbet görüyor. Ancak bunun hep böyle ilerlemeyeceği bariz.
Epic Games fiyatları Steam fiyatlarına yükseleceği vakit o "oyun sayfaları" ne yapacak merak ediyorum.

Steam indirimleri daha başlamadığı için yorumda bulunamayacagim. Ben de gelen etkinlik ve Puan Dükkân'ı öğeleri dışında kış indirimlerden pek alışveriş yapmayacağım. Cüzdan'a para ekliyorum sadece. Oyun ihtiyacım olduğu sürece satın alacağım artık.

Ready or Not oyunu 90TL'den 788TL'ye çıktı ve büyük ihtimal bu oyun olsa olsa %30-40 arası indirim gelir indirimli hali bile 600-650TL yapıyor. Yani artık Steam'den oyun almak zengin işidir eskiden de pahalıydı ancak en azından oyunlara 600-700TL vermiyorduk, 10-20TL oyunlar vardı ne güzel. Bu yüzden paranız yoksa oyun almak için zorlamayın yazık günah paranıza. Ha varsa harcayın gitsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ready or Not oyunu 90TL'den 788TL'ye çıktı ve büyük ihtimal bu oyun olsa olsa %30-40 arası indirim gelir indirimli hali bile 600-650TL yapıyor. Yani artık Steam'den oyun almak zengin işidir eskiden de pahalıydı ancak en azından oyunlara 600-700TL vermiyorduk, 10-20TL oyunlar vardı ne güzel. Bu yüzden paranız yoksa oyun almak için zorlamayın yazık günah paranıza. Ha varsa harcayın gitsin.
Alla alla öle mi olmuş. Alıştın tabi 10/20 TL vermeye. Sorunun kaynağı neymiş ilk ona odaklan istersen. Sadece Steam değil electronic artsda geçti dolara ve yakın zamanda hepsinin geçeceğini düşünüyorum, sadece oyun sektörü değil son yıllarda ülkemizden kaç tane sektör çekildi onları araştır istersen. Üç maymunu oynamayı bırakın.

Her yıl olduğu gibi heyecanla bekliyorum. Kendime çıkardığım listede TL fiyatıyla farkı olmayan ya da fark 200 TL'yi geçmeyen bir sürü oyun var onlarda indirim bekliyorum.

Tek amacı etkileşim kasmak olan dandik Türk oyun sayfaları Steam dolara geçince Steam'le ilgili haber yapmayı bırakmış. Bu yüzden muhtemelen çoğu insanın haberi yok.

Haberi olmayanlar için, Steam Kış indirimleri akşam 21.00'de başlayacak.
Dolar şuan 29.15, daha 1 hafta önce 28.97 civarlarında seyrediyordu, iyi ki atmışım 50 dolar, şu an alacak olanlar 500 TL'lik bir oyun alsa ödeyeceği fark üzücü.

Yeni konular

Geri
Yukarı