Steam kış indirimleri oyun önerisi

Arkadaşlar hazır Metro muhabbeti dönüyorken anlatabilir misiniz nasıl bir oyun? Üçleme yapmayı planlıyorum Mafia'yı aldıktan sonra.

Tamam hocam çok sağ olun. Mesela şu an İstek listemde L. A Noire var. Mafia serisini aşırı derecede sevmiş birisi olarak bana gider mi?

Grafikler biraz eski değil mi o oyunun? Yeni tarzda bir şey var mı?
Grafikler fena değil denecek düzeyde, Clear Sky faciası hariç seri güzeldir. Açık dünya olmasın ama kıyamet sonrası temada hikayenin daha baskın olduğu bir oyun isterseniz Metro 2033 ve Last Light'a bakın derim.

Arkadaşlar hazır Metro muhabbeti dönüyorken anlatabilir misiniz nasıl bir oyun? Üçleme yapmayı planlıyorum Mafia'yı aldıktan sonra.
Oyun efsane ötesi ben buraya yazarak anlatamam şu şekilde bırakayım. Okuyun ve videolarına bakın. Eliniz kendi kendine satın alma tuşuna gidecektir. Exodus 100 lira ama grafikler ve atmosfer hikaye ile muhteşem bir şey haline geliyor. Keşke ilk oynadığım zamandaki heyecanıma geri dönebilsem Exodus oynarkenki...

Black Mesa
Rise of the Tomb Raider.
Middle Earth: Shadow of Mordor
Skyrim.
Spec Ops The Line.
Witcher 2.
AC 4 Black Flag.
Hearts of Iron 4.
Batman serisi

Şimdilik kendi sistemim için böyle bir liste yaptım ben yeni şeyler bulursam düzenlerim yılbaşında bunlara gömülmeyi planlıyorum.
Oyun efsane ötesi ben buraya yazarak anlatamam şu şekilde bırakayım. Okuyun ve videolarına bakın. Eliniz kendi kendine satın alma tuşuna gidecektir. Exodus 100 lira ama grafikler ve atmosfer hikaye ile muhteşem bir şey haline geliyor. Keşke ilk oynadığım zamandaki heyecanıma geri dönebilsem exodus oynarkenki...

Hocam metroyu hangi sırayla oynamak gerekiyor şu grafikleri yenilenmiş olanlardan yazarsanız sevinirim.

Sana şöyle anlatayım. Ben açık konuşayım normalde uzaylı, yaratık, oyunlarını sevmezdim. Hem sıkıcı hem aynı şeyleri yapıyorsun(yaratık gör vur ilerle) ama bu düşüncemi Metro değiştirdi. O hikaye sunumu, Atmosferi mükemmeldi
Black Mesa
Rise of the Tomb Raider.
Skyrim.
Spec Ops The Line.
Witcher 2.
AC 4 Black Flag.
Hearts of Iron 4.
Batman serisi
Liste güzelmiş hocam. Skyrim ve Black Mesayı çıkarsam tam bana görede çoğunu oynadım o kötü işte :D

Black Mesa
Rise of the Tomb Raider.
Skyrim.
Spec Ops The Line.
Witcher 2.
AC 4 Black Flag.
Hearts of Iron 4.
Batman serisi

Şimdilik kendi sistemim için böyle bir liste yaptım ben yeni şeyler bulursam düzenlerim yılbaşında bunlara gömülmeyi planlıyorum.

Hocam metroyu hangi sırayla oynamak gerekiyor şu grafikleri yenilenmiş olanlardan yazarsanız sevinirim.
Metro 2033 Redux
Metro Last Light Redux
Metro Exodus

Geri
Yukarı