Steam kış indirimleri oyun tavsiyeleri

Bende şunları ekleyeyim.
Spec Ops: The Line (9.80 TL)=aksiyon-TPS-zengin hikaye.

Metro 2033 Redux (6.20TL)=FPS-kıyamet sonrası-zengin hikaye.

Metro 2033 last light Redux (7.75TL)=FPS-kıyamet sonrası-zengin hikaye -Metro 2033'ün devam oyunu.

BioShock-the colleciton(19.80TL)=FPS-aksiyon-zengin hikaye-3 BioShock oyunu vardır içinde-

Disco elysium final cut (27.45TL)=RPG-zengin hikaye-dedektiflik-önemli seçimler-Türkçe yama çalışmalarına yakın zamanda başlanılmış.

Kingdom Come: Deliverance(15 TL)=RPG-açıkdünya-Orta Çağ-gerçekçilik(simülasyon anlamında)

This War of Mine(6.20TL)=hayatta kalma-savaş sonrası-zengin hikaye.

Hallow Knight (12TL)=platform-metroidvania-souls benzeri.

Hellblade senuas sacrifice(12.25TL)=zengin hikaye-psikolojik-mitoloji

Yakuza 0 (15TL)=açık dünya-zengin hikaye-beat em up.

Katana Zero(15TL)=pixel-platform-aksiyon

Loop Hero(18TL)=pixel-taktiksel-deste oluşturma.

Assassin's Creed (13.49TL)=açık dünya-aksiyon-parkur-gizlilik

Sleeping dogs(13.35TL)=açık dünya-dövüş sanatları-aksiyon

Bilinen oyunları ekledim belki hala aralarından oynamadıklarınız vardır diye yazım hatası vb. varsa affola.

Teşekkür ederim hocam, bilinen oyunlar demişsiniz ama sayenizde Loop Hero'yu yeni duyuyorum :D
O halde çorbada bizim de bi' tuzumuz olsun.

Tam olarak yaptığınız kast etmiştim hocam :D çok sağ olun listeye bakıp kendi listeme ekleyeceğim. Teşekkür ederim tuzunuz için :D

Bu oyunlar Steam istek listenizde bulunuyorsa Steam hesabınızı paylaşmanız insanların oyunlara ulaşmasını daha kolay bir hale getirebilir. Kendi adıma konuşayım, buradaki oyunları tek tek ismini yazarak bakmak benim için işkence olacağından bakmayacağım. Küçük bir tavsiye sadece.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana hocam, daha fazla oyun ekleyecektim de biraz üşendim açıkçası.

Ahahah olsun hocam bu bile yeter benim için, bu arada kısa bir şekilde Sürpriz bozanın nasıl yapıldığını ve nasıl cümle değiştirdiğinizi anlatır mısınız? Neredeyse hiç kullanmadığım için bu konuda zayıfım.

@KriyusHeta Bu şekilde dostum;

first step.png
second step.png

stepp.png

Düzenle butonun mesaj atıldıktan sonra bir kullanım süresi var fakat süreyi bilmiyorum.

Çok teşekkür ederim hocam.
Bu oyunlar Steam istek listenizde bulunuyorsa Steam hesabınızı paylaşmanız insanların oyunlara ulaşmasını daha kolay bir hale getirebilir. Kendi adıma konuşayım, buradaki oyunları tek tek ismini yazarak bakmak benim için işkence olacağından bakmayacağım. Küçük bir tavsiye sadece.
SisyphosHeta ismim,alevli bir çerçevem bulunmakta.

Biraz uğraştırıcı olacak ama oyunların linkini ekleseydiniz çok iyi olurdu. Tek tek Steam'den aratmak ölüm gibi.

Hocam benim için hiç uğraştırıcı değil, ancak fazla yer kapladığı için listeye göz atan kişi sıkılır diye korkmuştum ancak yukarıda tartışmamızın sonunda bir taslak söylediim. Sürpriz bozan sayesinde linkleri birleştirmeyi düşünüyorum sonraki listemde. Öneriniz için teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı