Steam kış indirimleri oyun tavsiyesi

EnesVRR

Decapat
Daha fazla  
Kış indirimlerinde alacak ne tavsiye edersiniz çoğu oyunları oynadım.

RDR2, Cyberpunk 2077, Bannerlord, Uncharted, Spider-Man, Dying Light 2, Batman serisi, GoW, FIFA 22, Forza 4, Resident Evil tüm seri, R6, Days Gone, Witcher 3, bunlar ve daha bir sürü simülasyon oyunları falan var bunlar haricinde ne önerebilirsiniz?

Merhaba ben sana yakuza serisini tavsiye ederim benim en sevdiğim hikaye oyunu serisi sıralanışı böyle
  • Yakuza 0
  • Yakuza Kiwami
  • Yakuza Kiwami 2
  • Yakuza 3 Remastered
  • Yakuza 4 Remastered
  • Yakuza 5 Remastered
  • Yakuza 6
  • Yakuza: Like a Dragon
  • ( Bende cyberpunk veya dying light 2 almayı düşünüyorum hangisini tavsiye edersin veya daha iyi önerin varmı bütçem 175 tl )

Kış indirimlerinde alacak ne tavsiye edersiniz çoğu oyunları oynadım.

RDR2, Cyberpunk 2077, Bannerlord, Uncharted, Spider-Man, Dying Light 2, Batman serisi, GoW, FIFA 22, Forza 4, Resident Evil tüm seri, R6, Days Gone, Witcher 3, bunlar ve daha bir sürü simülasyon oyunları falan var bunlar haricinde ne önerebilirsiniz?
Mount and Blade Warband önerebilirim DLC'leri ve mod çoğunluğuyla mükemmel bir zevk veriyor.Ama bannerlord olunca warband size daha eski gelebilir.Ancak yine de denenebilir.

Merhaba ben sana yakuza serisini tavsiye ederim benim en sevdiğim hikaye oyunu serisi sıralanışı böyle.
  • Yakuza 0
  • Yakuza kiwami.
  • Yakuza kiwami 2
  • Yakuza 3 Remastered.
  • Yakuza 4 Remastered.
  • Yakuza 5 Remastered.
  • Yakuza 6
  • Yakuza: Like a Dragon.
  • ( Bende Cyberpunk veya Dying Light 2 almayı düşünüyorum hangisini tavsiye edersin veya daha iyi önerin var mı bütçem 175 TL )

Hocam ikisi arasından Cyberpunk öneririm oyuna çok güncelleme geldi optimizasyonla alaklı şu an hiçbir sorun yok bende.

Yarış/araba oyunu olarak Trackmania 2 serisini öneririm. 2020'de çıkan Trackmania free-to-play ama sadece Uplay'de var, o da virüsten beter bir uygulama, indirmeyin indirtmeyin. Trackmania 2 oyunları Nadeo'nun Steam'deki son oyunları ve hem grafikleri hem de oynanışları çok iyi. Her biri de ayrı güzel, incelemelere bakarak seçip alın derim.

Hocam ikisi arasından Cyberpunk öneririm oyuna çok güncelleme geldi optimizasyonla alaklı şu an hiçbir sorun yok bende.
Reis benim laptop var i5 10. Nesil işlemci gtx 1050 3 gb ekran kartı 8 gb ram donma olurmu cyberpunk ta alabilirsem yanında dying light 2 almamı önerirmisin aynı şekilde ondada olurmu donma son olarak horizon zero dawn var oynamadım ama reis bazıları iyi diyo bazıları kötü bilemedim bak istersen.

Reis benim laptop var i5 10. nesil işlemci GTX 1050 3 GB ekran kartı 8 GB RAM donma olur mu Cyberpunk'ta alabilirsem yanında Dying Light 2 almamı önerir misin aynı şekilde onda da olur mu donma son olarak Horizon Zero Dawn var oynamadım ama reis bazıları iyi diyor bazıları kötü bilemedim bak istersen.

İşlemcin iyi güzelde 3GB ekran kartı ve 8 GB RAM sıkıntı çıkarabilir bir YouTube'dan 1050'nin FPS videolarına bak derim.

Geri
Yukarı