Steam kış indirimlerinde kaç TL harcadınız?

Kartlar için aldığınız oyunların listesi var mı? Kart düşürme işinde yeniyim hangi oyunları almam lazım tam bilmiyorum.
Hocam aldığım oyunların neredeyse hepsinin kart fiyatları 10-20 kuruşlara kadar düştü piyasayı düşürmeye çalışan kişiler yüzünden. Muhtemelen zarar edebilirsiniz. Bu oyunları saatinde almak çok önemli maalesef.

15TL. Arkadaş yeni sistem topladı oyun tavsiye istedi benden Witcher 3 dedim. Sonra Enis Kirazoğlu oyundan soğuttu, bakarım ama almam muhtemelen dedi. Ben de arkadaşa hediye ettim. Riske atmadım. Bir oynamasın var ya...

173,04 Türk Lirası harcamışım. Batman: Arkham Knight, Batman: Arkham Origins - Season Pass, Ruined King: A League of Legends Story, Stardew Valley, Terraria ve Metro Exodus aldım. Stardew Valley ve Terraria'yı bir gün oynamak isterim de fiyatları artarsa bir daha alamam diye aldım.

15TL. Arkadaş yeni sistem topladı oyun tavsiye istedi benden Witcher 3 dedim. Sonra Enis Kirazoğlu oyundan soğuttu, bakarım ama almam muhtemelen dedi. Ben de arkadaşa hediye ettim. Riske atmadım. Bir oynamasın var ya...
Geçmiş olsun hocam o arkadaş 7/24 valorant falan oynar. Witcher 3 tozlu rafların arasında kalacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı