Steam Kış İndirimlerinde Ne Alacaksınız?

Cüzdanımda 2 aydır bekleyen 100 lirayla New World alacaktım ama indirimlerden bir gün önce 177 TL olmuş. Kafamı duvarlara vurmak üzereyim.
@pagan Oha 177 mi olmuş ? 😲 😲 Ben aldığımda 109 lira idi, ben foxngame'den 70 liraya almıştım New World. Türk sitelerinde daha ucuz, ayrıca alırsan bana ulaş, beraber oynayalım. Ben de yeni başladım teammate arıyorum. Discord var.

@pagan Oha 177 mi olmuş ? 😲 😲 Ben aldığımda 109 lira idi, ben foxngame'den 70 liraya almıştım New World. Türk sitelerinde daha ucuz, ayrıca alırsan bana ulaş, beraber oynayalım. Ben de yeni başladım teammate arıyorum. Discord var.
Benim amacım Steam cüzdanımdaki bakiyeden kurtulmaktı, bu gidişatta ekstra para harcayasım gelmiyor. Birkaç siteye baktım hepsi fiyatı 177 TL'ye güncellemişler bile, kaldım ortada.

Stardew Valley belki mi? Direkt al 12TL az bile o oyuna gerçekten çok iyi bir oyun türünü seviyorsan, ve ikinci yeni oyunu çıkacak yakında. Çikolata dükkanı işletme oyunu Xdd.
Belki dememin sebebi öbür alacağım oyunların fiyatlarının bütçenin hepsinin götürmesi, Stardew valley 12 TL'ye düşerse kesin alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı