Steam kış indirimlerine 10TL altı oyun önerisi

ProfAybars

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba! Fazla bütçem olmadığı için 10TL altı dedim. Ama fazla şiddet kötü dil vb. olmasın lütfen. Hikayeli oyunlara ağırlık verirseniz sevinirim ama Online'da ekleyebilirsiniz 🙂. Not: Fall Guys demeyin, onu daha önceden aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İsterseniz Witcher 2+Tomb Raider alabilirsiniz. İkisi de gayet güzel hikayeli oyunlardır.

"Ama fazla şiddet kötü dil vb. olmasın lütfen.". Acaba bu cümleyi okudunuz mu?

Fallout New Vegas alabilirsiniz güzel bir RPG oyunudur. Mekanikler biraz kötü gelebilir ama RPG severim diyorsanız gözünüze batmıyor.

"Ama fazla şiddet kötü dil vb. olmasın lütfen.". Acaba bu cümleyi okudunuz mu?

Portal 1/2
The room 1/2/3.
Dirt Rally
Dirt 4
MotoGP 13/15
Bu oyunların hepsi ayrı ayrı 10 TL altındadır. Hiç birinde aşırı şiddet yok.

Merhaba! Fazla bütçem olmadığı için 10TL altı dedim. Ama fazla şiddet kötü dil vb. olmasın lütfen. Hikayeli oyunlara ağırlık verirseniz sevinirim ama Online'da ekleyebilirsiniz 🙂. Not: Fall Guys demeyin, onu daha önceden aldım.

Among Us alınmadıysa, çok büyük bir arkadaş grubunuz varsa, hilelere kanser olmuyorsanız Among Us önerimdir. Oyunlar hikayesiz olmayınca hiç eğlenceli olmuyor demeyin hikayesiz oyunlarda gayet iyi. Among Us şiddetsiz bir oyun. Oyunda kafa koparma ve çıkan neredeyse görünmeyen kan efekti dışında. Bundan da rahatsız olamazsınız bence. Son olarak Among Us yabancılarla oynarken ağır dil kullanımı olabiliyor.

Geri
Yukarı