Steam kış indirimlerine 12 gün kaldı

Dying Light 2 Stay Human
Cyberpunk 2077
Call of Duty 2
Resident Evil Village

Bu da benim listem. DL2 ve Cyberpunk'ı Epic'ten almayı düşünebilirim. İkisini Steam'den alınca (önceki indirim oranlarına bakıldığında) toplamda 300₺ yapıyor, Epic'te kuponla birlikte 225₺.

CoD2 benim için efsane oyunlardan birisi o yüzden almak istiyorum ama 36₺ vermek de çok geliyor, daha iyi bir indirim bekliyorum ama muhtemelen yine gelmeyecek. RE Village aynı indirim oranıyla gelirse kış indirimlerinde alacağım.

Dying Light 2: Stay Human
Cyberpunk 2077
Call of Duty 2
Resident Evil Village

Bu da benim listem. DL2 ve Cyberpunk'ı Epic'ten almayı düşünebilirim. İkisini Steam'den alınca (önceki indirim oranlarına bakıldığında) toplamda 300₺ yapıyor, Epic'te kuponla birlikte 225₺.

CoD2 benim için efsane oyunlardan birisi o yüzden almak istiyorum ama 36₺ vermek de çok geliyor, daha iyi bir indirim bekliyorum ama muhtemelen yine gelmeyecek. RE Village aynı indirim oranıyla gelirse kış indirimlerinde alacağım.

Liste güzel hocam Dying Light 2 ve Cyberpunk vakit geçirtir. CoD 2 efsanedir ama dediğiniz gibi 36 TL fazla hayır bir de Activision düzgün indirimde yapmıyor kaç yıllık oyuna hep %50 RE Village'yi bende alacağım.

Dying Light 2 Stay Human
Cyberpunk 2077
Call of Duty 2
Resident Evil Village

Cod2 nin multisi hala oynanıyor mu hocam?
Ordaki capture to flag in tadını başka multiplayer shooterlardan alamıyorum

Liste güzel hocam Dying Light 2 ve Cyberpunk vakit geçirtir. CoD 2 efsanedir ama dediğiniz gibi 36 TL fazla hayır bir de Activision düzgün indirimde yapmıyor kaç yıllık oyuna hep %50 RE Village'yi bende alacağım.
Kış indirimlerinde aynı oranla yeniden indirime girer mi acaba RE Village, bir kaç gün sonra bitiyor indirimi.
Cod2 nin multisi hala oynanıyor mu hocam?
Ordaki capture to flag in tadını başka multiplayer shooterlardan alamıyorum
Ben multisini çok oynamıyordum, single modu defalarca bitirdim çocukluğumdan beri en zevk aldığım oyundur. Hala da olsa oynarım da işte indirim oranları izin vermiyor. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı