Steam kısa süreli bedava oyun iade edilirse parası gelir mi?

Sadece Steam üzerinden alınan oyunlar iade edilebilir. Eğer oyunu ücret ödeyerek başka siteden alsan bile iade edemiyorsunuz. Oyunu hangi fiyata alırsan o fiyat geri verilir. Örneğin normalde 40₺ olan oyun indirimlerde 10₺ düştüyse ve 10₺ aldıysan, iade ettikten sonra 10₺ iade edilir.

konuyla alakasız ama sitede nasıl başlık açıcağımı bulamadım o yüzden sizden yardım istiyorum benim telefonumda steam guard yüklüydü ama daha sonra telefonuma format atınca o da silindi ve steam hesabıma giremez oldum. steam destek bölümünden "Steam guard mobil kimlik doğrulayıcımı sildim veya kaybettim" seçeneğine tıkladığım zaman işte ıd falan giriyorum ondan sonra telefonuma sms göndermek için seçenek geliyor ona tıkladığım zaman ise "Steam sunucularıyla iletişim kurulurken bir sorun meydana geldi. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz." veya "Bu talebi işlemeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen birkaç dakika bekleyin ve tekrar deneyin." gibi hatalar geliyor ve bi türlü steam hesabıma giremedim bu konuyla alakalı bi çözümde bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.(konu açma gibi bi hakkım varda ben bulamayıp buraya yazdıysam affola)

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    70,8 KB · Görüntüleme: 266
  • 2.png
    2.png
    74,7 KB · Görüntüleme: 224
  • 3.png
    3.png
    67,7 KB · Görüntüleme: 198
  • 4.png
    4.png
    83,8 KB · Görüntüleme: 206
  • S1.png
    S1.png
    62,2 KB · Görüntüleme: 179
  • S2.png
    S2.png
    63,3 KB · Görüntüleme: 197
  • S3.png
    S3.png
    65,4 KB · Görüntüleme: 183
  • S4.png
    S4.png
    60,5 KB · Görüntüleme: 213
Son düzenleme:
konuyla alakasız ama sitede nasıl başlık açıcağımı bulamadım o yüzden sizden yardım istiyorum benim telefonumda steam guard yüklüydü ama daha sonra telefonuma format atınca o da silindi ve steam hesabıma giremez oldum. steam destek bölümünden "Steam guard mobil kimlik doğrulayıcımı sildim veya kaybettim" seçeneğine tıkladığım zaman işte ıd falan giriyorum ondan sonra telefonuma sms göndermek için seçenek geliyor ona tıkladığım zaman ise "Steam sunucularıyla iletişim kurulurken bir sorun meydana geldi. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz." veya "Bu talebi işlemeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen birkaç dakika bekleyin ve tekrar deneyin." gibi hatalar geliyor ve bi türlü steam hesabıma giremedim bu konuyla alakalı bi çözümde bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.(konu açma gibi bi hakkım varda ben bulamayıp buraya yazdıysam affola)

Steam desteğe başvur bende de aynı sorun olmuştu. Steam destekten hallettim. Senden birkaç bilgi istiyor fatura adresi kredi kartı vs. onları verince hesabı veriyorlar.

Arkadaşlar peki şöyle bir işlem yapabiliyor muyuz?

Steam'da 31.00 TL'den 4.25 düşmüş bir oyun aldık diyelim indirim kalkınca iade etsek 31.00 TL mi 4.25 mi iade edilir?

Arkadaşlar peki şöyle bir işlem yapabiliyor muyuz?

Steam'da 31.00 TL'den 4.25 düşmüş bir oyun aldık diyelim indirim kalkınca iade etsek 31.00 TL mi 4.25 mi iade edilir?

Açıkladılar biraz dikkat! Kaç paraya aldıysan onu verirler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı