Steam kısayol simgeleri dünya şeklinde olması

@aydos
Kısayolu silin. Steam'i yönetici olarak başlatın ve indirdiğiniz oyunun üstüne sağ tıklayıp "Masaüstü kısayol oluştur" diyin.

@aydos
Kısayolu silin. Steam'i yönetici olarak başlatın ve indirdiğiniz oyunun üstüne sağ tıklayıp "masaüstü kısayol oluştur" deyin.

Maalesef yine olmadı. The Witcher 3 ve bazı oyunlarda karşılaşıyorum bu sorun ile. Exe'sini bulup oradan kısayol ekle yapmaya çalışıyorum fakat yerel dosyaların arasında oyunun Exe'sini bulamadım.

Maalesef yine olmadı. The Witcher 3 ve bazı oyunlarda karşılaşıyorum bu sorun ile. Exe'sini bulup oradan kısayol ekle yapmaya çalışıyorum fakat yerel dosyaların arasında oyunun Exe'sini bulamadım.
Ben sorunu yaşadığımda bu şekilde çözmüştüm. Başka çözüm yolu bilmiyorum maalesef.

Ben sorunu yaşadığımda bu şekilde çözmüştüm. Başka çözüm yolu bilmiyorum maalesef.

Yine de teşekkürler. Eskiden yoktu aniden oluştu bu sorun nedense. Az önce oyunun exe dosyasını bulup kısayol oluşturarak sorunu çözdüm. İyi günler dilerim.

Yine de teşekkürler. Eskiden yoktu aniden oluştu bu sorun nedense. Az önce oyunun exe dosyasını bulup kısayol oluşturarak sorunu çözdüm. İyi günler dilerim.
Önce Kullanıcılar>Appdata>Local içindeki IconCache.db sil. Görev yöneticisi "Ayrıntılar"da explorer.exe görevi sonlandır. Bilgisayarı alt+f4 ile yeniden başlat. Sonra oyun kısayollarının bulunduğu klasörü sil. Farklı bir adla yeni bir klasör, mesela "Oyunlar" yerine "Oyunlarım", oluştur ve yeni oyun kısayollarını da bunun içine atmayı dene.

Epic Games'te de öyle oluyor ne yapacağım?

Aynı sorunu yaşıyordum sorun düzeldi, teşekkürler.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…