Steam kısıtlaması nasıl kaldırılır?

DesignerP

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunda yeniyim, CS:GO için bir silah deseni satın alayım dedim ve Steam bu uyarıları verdi.

Önemli bir şey var mı? Ve 5 dolar yüklemek gerekiyormuş. Yaklaşık 67 TL. Steam cüzdana önce 50 TL sonra 20 TL yüklesem kabul olur mu?
iir3hw9.jpg

Steam Guard açık değil, yakın zamanda yeni bir cihazdan girdiysen, 67 TL parça parça yüklersende olur.

Son düzenleme:
Evet, parayı tek seferde yüklemek zorunda değilsiniz. 5 dolar yükleyip hesap kısıtlamasını kaldırmadığınız sürece arkadaş ekleme, topluluk pazarı gibi özellikleri kullanamıyorsunuz.

Ekran görüntüsü yeni geldi. Hesaba telefon numaranız ekleyin. Ortadaki uyarı kalkacak. Aşağıdaki uyarıyı kaldırabilmek için dediğiniz gibi belli bir ücret harcamanız gerekiyor. En üsttekini ise tam anlayamadım. Yanındaki beyaz yazıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Steam'de 5 dolar harcamanız ya da yatırmanız gerekiyor. Onun dışında Steam Guard açık değil.

Genelde Steam İn Yeni Kullanıcıları bu yasaklamadan nefret eder en alttaki uyarıyı kaldırmak için 5 dolar lazım ortadakinde steam i telefonuna veya tabletine yükle sonra hesabına gir oturum aç ve steam gurarda basıp etkinleştir En Üsttekinde bişey yazıyo ama anamadım o beyaz şeye bas yanındaki

Geri
Yukarı