Steam Kısıtlı Hesaplarda Trade Linki Nasıl Atılır?

Quewer

Hectopat
Makaleler
2
CS:GO için bir tane yan çar açmıştım. Seviye atlayınca skin verdi. Şimdi ben orijinal hesabıma bu skini trade linki ile atabilir miyim, ya da nasıl atabilirim? (not: İki hesap da kısıtlamalı olduğu için arkadaş ekleyerek atamıyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Takas yapamazsınız çünkü ikiniz de kısıtlısınız. Kısıtlı bir hesap bir başka hesaba takas teklifi gönderemez.

Ancak şöyle yapabilirsiniz:

Steam hesabında kısıtlanması olmayan bir arkadaşınıza söylersiniz, sizin yan hesabınıza takas teklifi gönderir. Siz yan hesabınızdan takas teklifini kabul edersiniz. Skin arkadaşınızın hesabına geçer. Arkadaşınız da sizin gerçek hesabınıza takas teklifi gönderir, siz kabul edersiniz. Sonunda skin size ulaşır.

İki hesabın da kısıtlanmasının kalkması lazım diye biliyorum.
Hayır. Tek hesabın kısıtlanmasının olmaması yeterli.

Envanter>Takas Teklifleri>Kimler Bana Takas atabilir bölümündeki linki kopyalayın.
Bu sadece takas linkinin kopyalanmasına yarar, kısıtlı bir hesap olduğu için takas teklifi gönderemezsiniz.

Son düzenleme:
Envanter>Takas Teklifleri>Kimler Bana Takas atabilir bölümündeki linki kopyalayın.
Ee, sonra?
Steam hesabında kısıtlanması olmayan bir arkadaşınıza söylersiniz, sizin yan hesabınıza takas teklifi gönderir. Siz yan hesabınızdan takas teklifini kabul edersiniz. Skin arkadaşınızın hesabına geçer. Arkadaşınız da sizin gerçek hesabınıza takas teklifi gönderir, siz kabul edersiniz. Sonunda skin size ulaşır
Zaten bunun dışında bir yöntemi yoksa bu şekilde yapmayı planlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı