Steam koleksiyon kartı kâr ettiren oyunlar

Thearlk146

Hectopat
Makaleler
1
Aga eskiden kart kasmak kolaydı bayağı ucuzdu oyunlar şimdi bakıyorum Zup! Oyunu bile 24 TL olmuş bildiğiniz güzel kart veren oyunlar var mı?

Hacı 2019 senesinden bir koleksiyon kartı gelmiş bana eskiden görmemişim aktif kullanmadığım için geçenlerde duruyordu o değerine baktım 150 TL ama satılmıyor çünkü rozet aktif değil.

İndirim döneminde bütün oyunları görebildiğin o menüden “Steam Koleksiyon Kartları” seçeneğini etkinleştir. Ardından en ucuzdan en pahalıya olarak sırala. Bundan sonra tek yapman gereken oyunların koleksiyon kartları fiyatlarına bakmak. Toplam kaç tane varsa yarısı sana düşüyor. Kartların ortalama fiyatı seni kar ettiriyorsa para kazanırsın. Eskiden daha çok para vardı bu işte.

Kar ve zarardan herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum.

Aga Steam'den baktım çoğunun indirimi bitmiş bir sonraki indirimde hiç olmadı girerim bu işe.

Hocam bu işe 2 gün önce girdim ana hesabımda 13TL vardı başladım şu an 61TL birikti. Şu an yan hesabımda deniyorum ve 10TL yükleme yaptım hesaba ve anlık olarak 23TL gibi bir fiyat elde ettim 3 saat içinde yani şu an bile yapabilirsiniz. Benden önce yazan arkadaşın tekniği ile yaptım halen para kazanabiliyorum.

Hocam bu işe 2 gün önce girdim ana hesabımda 13TL vardı başladım şu an 61TL birikti. Şu an yan hesabımda deniyorum ve 10TL yükleme yaptım hesaba ve anlık olarak 23TL gibi bir fiyat elde ettim 3 saat içinde yani şu an bile yapabilirsiniz. Benden önce yazan arkadaşın tekniği ile yaptım halen para kazanabiliyorum.

Hocam hala devam ediyor musunuz?

Hocam çok geçmiş olsun nerede yaşıyordunuz yapabileceğimiz bir şey var mı iyi misiniz?
Hocam Gaziantep'te yaşıyorum. Allah'a şükür sağ salim kurtulduk. Dua etmeniz bana yeter hocam teşekkürler :).

Yeni konular

Geri
Yukarı