Rehber Steam koleksiyon kartı satarak para kazanmak

Güncelleme yapayım ben oyunu yeni aldığımda ilk kartım 15-30 dakika içerisinde düşüyor ve sonra her 15 dakikada bir kart düşüyor kapatmazsam.
Hangi program ben İdle Master ile denedim bende en az 2 saatte düşüyor. Bir de uygulama ayarlarını paylaşırsanız iyi olur.

Ben de bir düzenleme yapayım konu hakkında. Kütüphanenizde bulunmasını istemediğiniz oyunları Steam Destek kısmından bildirip görünmez yapabiliyorsunuz.

Hangi program ben İdle Master ile denedim bende en az 2 saatte düşüyor. Bir de uygulama ayarlarını paylaşırsanız iyi olur.

Ben de bir düzenleme yapayım konu hakkında. Kütüphanenizde bulunmasını istemediğiniz oyunları Steam Destek kısmından bildirip görünmez yapabiliyorsunuz.
Ben program kullanmıyorum, kendisi öyle oluyor. Bunu ilk Dirt 4 aldığımda 4 saat mi ne oynadığım zaman fark etmiştim.

Hocam kusura bakmayın bende buna benzer bir konu açmıştım ama bu konuyu görmemiştim. Affedersiniz.

Ben de bir düzenleme yapayım konu hakkında. Kütüphanenizde bulunmasını istemediğiniz oyunları Steam Destek kısmından bildirip görünmez yapabiliyorsunuz
Iki tane Zup, iki tane Hentai oyunu almıştım, Düşecek tüm kartlar 2 saatten önce düşmüştü. Ayar olarakta Fast Mode'daydı. Bilginize.
Steam'da kartlar 3 saatin altında düşmüyor diye biliyorum ve 2 saat oynadıktan sonra oyunu iade edemiyorsunuz
Kart düşme işlemi 2 saat sonrasında başlıyor. 2 saat üstü oyunlar da iade edilmiyor. Steam bunun önlemini zaten almış. Ortada bir açık yok dostum.
Yanlışınız var. 2 saatin altında kartlarını düşürdüğüm 4 oyun oldu.

Son düzenleme:
Hocam kusura bakmayın bende buna benzer bir konu açmıştım ama bu konuyu görmemiştim. Affedersiniz.

Iki tane Zup, iki tane Hentai oyunu almıştım, Düşecek tüm kartlar 2 saatten önce düşmüştü. Ayar olarakta Fast Mode'daydı. Bilginize.

Yanlışınız var. 2 saatin altında kartlarını düşürdüğüm 4 oyun oldu.
Dediğiniz gibi çoğu kişi 2 saatin altında düşürebildim dedi bir ben düşüremedim heralde. Eğer 2 saatin altında düşürülüp iade edebiliyorsak çok karlı olur.

Kütüphanemdeki hiç oynamadığım küçük oyunlarda denemeye başladım bakalım. 3-5 ne gelirse artık.
Birde bu kara liste mevzusunu açar mısınız? Seçtiğimiz oyunda kart düşürmüyor mu sonuçta. Kara liste yapmaya gerek var mı?

Kütüphanemdeki hiç oynamadığım küçük oyunlarda denemeye başladım bakalım. 3-5 ne gelirse artık.
Birde bu kara liste mevzusunu açar mısınız? Seçtiğimiz oyunda kart düşürmüyor mu sonuçta. Kara liste yapmaya gerek var mı?
Yabancılarda çoğu kişi yapmıyor sorun yaşayan da olmamış. Ben de 2 hesabımda yapmadım sorun yaşamadım.
CS:GO, Rust, Rainbow Six:Siege gibi hile korumalı oyunlardan kart düşürdüm hiçbir sorun olmadı.
Yapacağım diyorsanız birkaç oyuna yapmanız yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı