Steam koleksiyon kartı satma

Aykan5498

Hectopat
İyi forumlar. Birkaç günden beridir Steam'den para kasmaya başladım. Bu konuda çok toyum. Birkaç sorum olacak. Kartların satış grafiğini tümü yapınca kartların 5 TL'lerden satıldığını görüyorum. Bunun sebebi sadece kartların az olduğu sürece mi oluyor yoksa başka bir olayı var mı? Satış için genelde ne kadardan koymak gerekiyor?

Kart ne kadar nadirse o kadar değerlidir. Steam'de kartın son 24 saatteki en düşük satış fiyatı neyse o civarlardan satışa koyabilirsiniz.

Satış için o anki fiyatından satman hızlı satılması için önemli. 5TL olduğu zamanlar ilk çıktıkları anlar ve az bulundukları için. Fazla heyecanlanma kazanacağın tutar kart düşürme olayından 50TL civarı o da çok oyunun varsa.

İyi forumlar. Bir kaç günden beridir steamden para kasmaya başladım. Bu konuda çok toyum. Bir kaç sorum olacak. Kartların satış grafiğini tümü yapınca kartların 5 Tllerden satıldığını görüyorum. Bunun sebebi sadece kartların az olduğu sürece mi oluyor yoksa başka bir olayı var mı? Satış için genelde ne kadardan koymak gerekiyor?
Satın alan bir kişi 50 kuruş yazmak yerine 5 lira yazmış olabilir ya da oyun ilk çıktığında kartları pahalı olabilir. Kendi blogumdan alıntı yapacağım:

Bu biraz size bağlı bir şey. Eğer satılacağına inanıyorsanız en düşük fiyattan biraz daha yükseğe koyabilirsiniz, oyun alacaksanız ama birkaç kuruş eksikse en düşük fiyata koyandan biraz daha düşüğe koyarak çabuk satılmasını sağlayabilirsiniz.

Hızlı satmak istersen en düşük fiyattan 3,5 kuruş aşağısına koy. Biraz beklerim dersen en düşük fiyat seviyelerinde sat.

Geri
Yukarı