Steam koleksiyon kartlarını satmak mantıklı mı?

EyLW

Decapat
Daha fazla  
Benim Steam koleksiyon kartlarımın hepsi 36 TL yapıyor ama ben satma konusunda çok emin değilim. Satarsam 46 TL param oluyor, sizce mantıklı mı?
Bu arada tüm kartların ortalama fiyatı 30 kuruş, toplam 120 adet kartım var.

Benim Steam koleksiyon kartlarımın hepsi 36 TL yapıyor ama ben satma konusunda çok emin değilim. Satarsam 46 TL param oluyor, sizce mantıklı mı?
Nerden satıyorsunuz.

Rozet yapılıyor diye biliyorum kartların hepsini toplayarak. Başka amacı da varsa bilemem ama ben satıyorum rozet yapma gibi amacım yok.

Rozet yapınca yüksek değerli eşya çıkabilenleri riske atarak işleyebilirsin. 5 lira harcayıp 16 TL de kazanabilirsin 50 kuruş da bu yöntemle. Sana kalmış bu yüzden bu.

Ben normalde koleksiyon yapmayı seven bir insanım, profilinde havalı durduğunu düşünüyorsan bence satma benim 400 civarı kartım vardı ve satmıyordum. Ama sonra arkadaşlarım zorla sattırdı ve beni bu alışkanlığımdan kurtardılar. Tabi büyükte bir paraya denk gelmişti.

Neyse sadede geleyim parayı ahirete götürmeyi düşünmüyorsan sat geç 36 TL az değil kendine oyun alır onla vakit geçirirsin.

Steam Level'i yapmayacaksanız satın oyun alırsınız veya CS:GO skin alırsınız.

Hocam eğer steam levelleri ile işiniz yoksa satın bence. Steam indirimleri bitmeden güzel oyunlar da alabilirsiniz o fiyata.

Yeni konular

Geri
Yukarı