Steam kontrolcü ayarları bozuldu

cityofscience

Decapat
Daha fazla  
Merhaba değerli arkadaşlar,

Steam kontrolcü ayarlarım bir şekilde bozuldu eskisi gibi oyun içerisinde çalışan gamepad tuşlarım çalışmıyor bunu ilk baştaki haline nasıl döndürebilirim? Bazı videolar izleyip denemeler yaptım ve bir sonuç alamadım. Bu konuda tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba değerli arkadaşlar,

Steam kontrolcü ayarlarım bir şekilde bozuldu eskisi gibi oyun içerisinde çalışan gamepad tuşlarım çalışmıyor bunu ilk baştaki haline nasıl döndürebilirim? Bazı videolar izleyip denemeler yaptım ve bir sonuç alamadım. Bu konuda tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Çözdün mü başkan? Bende de aynı hata var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözdün mü başkan? Bende de aynı hata var.
Yanlış Hatırlamıyorsam bu sorun Logitech gamepad almadan önce daha ucuz bir kontrolcüyle yaşamış olduğum bir durumdu, çünkü kontrolcüm oyunu Logitech gamapad gibi kusursuz bir şekilde algılamıyordu bende manuel olarak kontrolcüyü ayarlamaya çalışıyordum. Eski haline döndürmek için Steam'de oyuna sağ tıklayıp kontrolcüyü seçtikten sonra use default setting işaretleyip oyunu baştan başlatmayı denemiştim yanlış hatırlamıyorsam. Biraz deneme yanılma ile eski haline gelmişti. Tam emin olamadığım için ilk aklıma geleni yazdım. Şu an Logitech gamepad kullanıyorum tüm oyunları otomatik algılıyor sorunsuz oynuyorum şu ana kadar kontrolcü destekleyen oyunlarda bir sıkıntı yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı