Steam "Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi." Hatası

Kartta kalan 0,51 TL ile Steam cüzdan'ı birleştiremiyor anlaşılan. Birleştirmek için daha fazla bakiyeye ihtiyaç duyuyor olabilir. Müsait olduğunuz bir zamanda bakiye güncellemesi yapıp tekrar denersiniz. Eninde sonunda yükleyeceksiniz zaten.

Olmadı arkadaşların yukarıda önerdiği yöntemleri denersiniz.

Ehehe. Rica ederiz keyifli oyunlar. 💁‍♀️

Benim kartımda para var internet alışverişine de açık fakat bır turlu Steam'de olan oyunu alamıyorum.

Kesin çözüm uğraşmadan söyliyeyim ininalden alıcaktım gece 12 gibi alıcaktım aynı hatayı verdi bugün olmasada olur dedim, ertesi gün sorunsuz bi şekilde aldım, yani birkaç saat bekleyin tekrar deneyin sorun çözülüyor. :)

Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi.

Not: Kredi kartı şirketiniz bazı durumlarda hesabınızda bulunan bakiyenize "bloke" koyabilir ancak bu miktarı tahsil etmez. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki olası hataları düzelttikten sonra lütfen satın almayı tekrar deneyin.

Bu hatayı veriyor. Çözümü nedir?

Yanlışlıkla annemin kartını yazmışım kartlarımız aynı gözüküyor kartında para yokmuş 0_o uygulamaya girince fark ettim kendi kartımı yzınca direkt aldım

Geri
Yukarı