Steam Steam kredi kartı doğrulaması nasıl yapılır ?

Hesap detaylarına girin Steam'de ve yüklediğiniz tutarın üstüne tıklayıp destek istiyoruma tıklayın oraya detaylı yazın olayı, iade tarihini öğrenin sonra Tosla'yı arayın veya canlı desteğine yazın talep açacaklar, iade tarihi saatini net istiyorlar Tosla onu da kesinlikle belirtin sonra tekrardan uğraşmayın hocam.
İade edildi mi size?

Hocam tekrardan hortlatıyorum konuyu. Şu anda dolar cinsinden olduğu için hiç olmuyor. Akbank kartımdan yaptım bende müşteri hizmetlerini de arıyorum Online destek ile de konuşuyorum hiçbiri söyleyemiyor. Ne yapacağım.

Hocam tekrardan hortlatıyorum konuyu. Şu anda dolar cinsinden olduğu için hiç olmuyor. Akbank kartımdan yaptım bende müşteri hizmetlerini de arıyorum Online destek ile de konuşuyorum hiçbiri söyleyemiyor. Ne yapacağım.
Konuyu hortlatıyorum ama bende de aynı. Az önce garantiyi aradım USD olarak göremiyoruz TL ile gözükmekte dedi sadece. Ana işlemin USD karşılığı var ama doğrulama ile çıkanın gözükmemekte. Siz çözüm bulabildiniz mi? Nays veya Papara söylüyor mu acaba?

Hocam bana para geldi fakat dogrulanmadı diyor hayatımda gördügüm en saçma olay.

Hocam yaklaşık 11 gün önce papara kartı kaydettim ve benden 1 dolara yakın (34,20tl) para çektiler her firma yapıyor geri öderler diye bekledim ama ödemiyorlar ne yapmamız gerekiyor tam olarak biri açıklayabilir mi desteğe miktarı yazıp talep edin diyenler var ama nasıl yapılacak anlamadım dolar olarak çektikleri için.

Hocam yaklaşık 11 gün önce Papara kartı kaydettim ve benden 1 dolara yakın (34, 20TL) para çektiler her firma yapıyor geri öderler diye bekledim ama ödemiyorlar ne yapmamız gerekiyor tam olarak biri açıklayabilir mi desteğe miktarı yazıp talep edin diyenler var ama nasıl yapılacak anlamadım dolar olarak çektikleri için.

Hocam desteğe sorunumu yazdım paramı geri verdiler fakat kartı onaylamadılar bekledim kendisi açıldı desteğe yazın.

Arkadaşlar herkese merhaba. Steam üzerinden sürekli olarak kredi kartı veya debit kart ile alışveriş yaptığınızda sizden doğrulama istiyor. 2 adet küçük provizyon çekiyor ve bu provizyonları girmeniz isteniyor. Ancak ne yaparsanız yapın o miktarlar kabul olmuyor. Yaklaşık 1-2 haftadır tüm kaynaklara baktım, Steam desteğe açtığım ticketlarda ettiğim kavganın söylediklerimin haddi hesabı yok. Steam destek bu konuda size asla yardımcı olmuyor, provizyonunuzu yatıracağız merak etmeyin diye geçiştiriyorlar. Ben de çözümü kendi kendime buldum, başkasının başına gelir veya gelmiştir diye çözümü bırakıyorum.

1-) Kredi kartı doğrulamasını başlatın.
2-) Tarayıcı üzerinden internet bankacılığınıza giriş yapın. (Mobil değil)
3-) Destek bölümünden Online Hizmet ile canlı desteğe bağlanın.
4-) Canlı destekten çekilmiş provizyon değerlerinin üzerine herhangi bir ücret eklenmemiş, ham halini talep edin.
5-) Miktarları noktalı bir şekilde girin. Örnek olarak 3,45 yerine 3.45 şeklinde yazın.
Merhaba iyi günler dilerim. Bu sorun 2 gün önce bana da oldu. Banka müşteri hizmetlerini aradım yetmedi bankaya gittim görüştüm. Biz sadece TL üzerinden olan fiyatı görebiliyoruz dolar olanı göremiyoruz dediler. Kartım ziraat bankası. Doğrulamayı nasıl yapabilirim? Sakıncası yoksa sizin kullandığınız kartı öğrenebilir miyim? (Banka değiştirmeyi düşünüyorum da) Yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Geri
Yukarı