Steam kredi kartı ile oyun alınır mı?

286525

Hectopat
Arkadaşım bir şey söyledi içime bir kurt düştü araştırayım dedim. Steam şikayetlerini inceledim kart sahiplerinin bilgisi dışında para çekildiğini gördüm ve biraz korktum. Yine de almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım bir şey söyledi içime bir kurt düştü araştırayım dedim. Steam şikayetlerini inceledim kart sahiplerinin bilgisi dışında para çekildiğini gördüm ve biraz korktum. Yine de alınır mı?

Babana güvenme Steam'e güven diyebilirim korkma hiçbir şey olmaz.

Arkadaşım bir şey söyledi içime bir kurt düştü araştırayım dedim. Steam şikayetlerini inceledim kart sahiplerinin bilgisi dışında para çekildiğini gördüm ve biraz korktum. Yine de almalı mıyım?
Hocam steamdan çok çok fazla oyun satın almış birisi olarak söylüyorum, gerçekten bir akrabanızdan ya da bir dostunuzdan daha fazla güvenebilirsiniz. Ben hiç bir sorun yaşamadım bu tür konularda.

İçıne kurt düşürme 3 oyun aldım hiç bir sorun yaşamadım.Zaten güvenilir ve bilindik bir şirketten.

Yeni konular

Geri
Yukarı