Steam, Kripto Para ve NFT İçeriğe Sahip Oyunları Yasaklayabilir

Beni rahatsız eden o kadar konu varken insanların kazanç sağlayabileceği şeyleri dinin engellemesi.
Dinin bir şey yaptığı yok, kimse kafasına göre kural koyamaz. Bu siteler ne kadar işin ehli, ne kadar doğru söylüyor o Müslümanın bilebileceği bir iş. Herkesin aklı var öyle değil mi? Din adamları derseniz daha hoşnut olurum.

Doğru bir karar olmuş. Kökü kazınsın şu kripto paranın, mining'in. Haram para.

Haram maram monitör dahil tüm sistemi BTC'nin değer kazanmasıyla gelen paradan dizdim, üzerine arttı bile. Tövbe ederiz sıkıntı yok.
"Oğlum çantayı al gel"
Dkle0DNXsAEq4-b.jpg

Ah ah, oyuncu olmak için çok şanssız zamanlardayız gerçekten, şurada pandemide ne güzel & sakin zaman geçirmek için ekran kartımı yükselteyim diyordum bu da artık imkansız gibi bir şey benim gibi orta bütçenin & gelirin altında olduğunda.
Beleşçiler bitirdi gaming piyasasını. Ekran kartı eski araba fiyatına geldi. Bu devirde ekran kartı alacak olanın vay haline.

Dinin bir şey yaptığı yok, kimse kafasına göre kural koyamaz. Bu siteler ne kadar işin ehli, ne kadar doğru söylüyor o Müslümanın bilebileceği bir iş. Herkesin aklı var öyle değil mi? Din adamları derseniz daha hoşnut olurum.
Evet. Haklısınız.

Sonuçta ortada boşa giden elektrik var. Gereksiz yere harcanan her şey israftır. Çilingirliğin neresi haram?
Gereksiz yere mi harcanıyor elektrik? Finansal bir akış sağlanıyor. Miningde bize öyle canları sıkıldığı için para vermiyor ağlar. Biz ağın kendisiyiz. O yüzden para alıyoruz. Bir ağ oluşturuyoruz elektriğimizle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gereksiz yere mi harcanıyor elektrik? Finansal bir akış sağlanıyor. Miningde bize öyle canları sıkıldığı için para vermiyor ağlar. Biz ağın kendisiyiz. O yüzden para alıyoruz. Bir ağ oluşturuyoruz elektriğimizle.
Elektrik oluşturuyor. Reyiz wolwerine , süper kahraman sanki. 😂

Elektrik oluşturuyor. Reyiz wolwerine , süper kahraman sanki. 😂
Hocam bilmediğiniz işe konuşuyorsunuz. Elektrik oluşturmuyoruz, elektrik ağı oluşturuyor. Bu cümleden nasıl benim elektrik oluşturduğum kanaatine vardın anlamadım.
kumarın, milli piyangonun
Ne alakası var? Ne. Alakası. Var. Kumarla ne alakası var kripto paranın? Forex yapanlarda mı haram parayla uğraşıyor?
Daha önce bunu yazmıştım. Ucundaki bir metin yüzünden silindi. Tekrar yazayım. Hayır mesajın silinmeyeceğini bilsem bi daha eklerim. Sözümün arkasındayım ama kurallar gereği...

Yeni konular

Geri
Yukarı