Steam Steam küçük profil arka planı hangisi daha iyi?

Hocam küçük profil arka planı yerine direkt arka plan alsanız daha iyi olur sanki. Yine de size kalmış. Bence 2. attığınız daha güzel.
Hocam ilk arka plan aldım beğenmedim iade ettim, küçük profil daha iyi bence ya.

Bence ilk olarak hareketli arka plan alın. Ufak arka plan çok sınırlı bir alanda kullanılıyor. Bende kendiminkini bırakayım bir bakın isterseniz;

İlk olarak kendinize bir tema belireyin. Ben mor üzerine kurdum. Siz bir tür veya başka şeyler üzerinden bir tema kurabilirsiniz. O şekilde ilerleyin.

Bence ilk olarak hareketli arka plan alın. Ufak arka plan çok sınırlı bir alanda kullanılıyor. Bende kendiminkini bırakayım bir bakın isterseniz;

Hocam o sona kalsın bence, ufak arka plan daha iyi olur, bu arada o profil ney hocam böyle? :D

İkisi arasından birincisi daha güzel bence. Sonuçta parayla aldığımız için normal halinden biraz daha farklı olmasını isterim ben kendi adıma. Profil resmini de ona uygun seçerek güzel bir tema elde edebilirsiniz.

İlk olarak kendinize bir tema belireyin. Ben mor üzerine kurdum. Siz bir tür veya başka şeyler üzerinden bir tema kurabilirsiniz. O şekilde ilerleyin.
Peki hocam, ben herhalde attıklarımdan 2'sinden birine uygun bakacağım.

Geri
Yukarı