Steam kütüphane klasörünü görmüyor

Kweelp

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.
D ve E diskimdeki Steam kütüphane klasörlerinin ismi "sjsbjud" gibi saçma yazılardı. Bende isimlerini sağ tık yapıp Steam library yaptım. Bunu yaptığımda Steam oyunlarımı görmedi. Ve 10 tane oyunum gitti. Oyun dosyalarım duruyor ama Steam klasörleri görmediği için indirilmemiş gözüküyor. Steam>ayarlar>indirmeler'e girip klasör değiştir dediğimde "seçilen diskte zaten kütüphane dosyası duruyor" diyor. Klasör kurup gösteremiyorum.
Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Denerken kendi kütüphanelerimi de bozdum ama başarabildim sanırım. \Steam\steamapps konumunda libraryfolders.vdf isimli bir dosya olması lazım. Bunu yedeğini alarak silin. Sonrasında Steam üzerinden tekrar oluşturmayı deneyin kütüphaneyi.

Denerken kendi kütüphanelerimi de bozdum ama başarabildim sanırım. \Steam\steamapps konumunda libraryfolders.vdf isimli bir dosya olması lazım. Bunu yedeğini alarak silin. Sonrasında Steam üzerinden tekrar oluşturmayı deneyin kütüphaneyi.
yok reis olmadı. Şimdi şöyle Bizim C diskindeki 2 tane oyunum duruyor. Ben D ve E diskime Klasör Oluşturamıyorum. "Zaten Kütüphane Klasörü Var" diye hata alıyorum. D ve E diskinde kütüphane klasörü yok ama.

Dediğimi kütüphaneler Steam üzerinde gözükmüyorken yaptınız, değil mi? Bahsettiğim dosyayı sildikten sonra yapabildim ben. Bu dosyayı D veya E diskindeki kütüphanelerin olduğu yerden değil, Steam'in kurulu olduğu diskin üzerinden silip deneyin.
Bunları yaparken Steam'in indirme ayarlarında gözükmesin D ve E diski.

Yeni konular

Geri
Yukarı