Steam Kütüphane'de Olan Oyun Hediye Olarak Nasıl Alınır?

CaptainOmer

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar Steam hesabımda CS:GO var ama ben kuzenime de hediye almak istiyorum. Oyunun sayfasına geldiğimde ise;
  • Hesabınızda yukarıdaki ögelerden bazıları zaten bulunuyor, bu yüzden onları tekrar satın alamazsınız. Devam etmek için bu ögeleri hediye olarak satın alabilir ya da sepetinizin içindeki ürünleri düzenleyebilirsiniz.
Böyle bir yazı çıkıyor ve 2 seçeneğe de tıklanmıyor, ne yapmalıyım? Oyunu hediye nasıl alırım? Cevaplarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler. (Hesabınızda olan bir oyunda denerseniz anlayabilirsiniz ne demek istediğimi.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sepete eklemeye bastıktan sonra Kendim İçin Al ve Hediye Olarak Al seçenekleri var. Bunları diyorsunuz sanırım tıklanmıyor diye. Tıklanmıyorsa Steam kaynaklı bir sorundur, şu an sunucuları yoğunluk yüzünden yavaşlamış durumda. Daha sonra tekrar deneyin.

Hadi be ben de 12'ye alip ileride 20'ye satacaktim, 4 tane alacaktim. 8 lira kâr, toplam 32 TL kâr edecektim tüh. :D

Dostum yukarıdaki mesaji oku ticaret yapacaktim. :D 4 tane kod alip ilerde fazlasiyla satacaktim, yine de teşekkurler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı