Steam Kütüphaneden Oyun Kaldırılmıyor

dksişm

Centipat
Öncelikle yardımcı olmaya çalışan herkese şimdiden teşekkürler. Bugün Steam'de bundle sitelerinden aldığım ıvır zıvırları kütüphanemden kaldırırken Legion: The eternal war diye bir oyuna denk geldim. Oyun Steam mağazasından kaldırılmış ve şu an kütüphanemden bildiğim yollarla silemedim. Bu oyunu nasıl kütüphanemden silebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam desteğe yazıp söyleyebilirsiniz bence böyle böyle diye onlar kütüphanenizden kaldırmaya yardımcı olurlar kolay gelsin :D.

Hocam desteğe yazıp söyleyebilirsiniz bence böyle böyle diye onlar kütüphanenizden kaldırmaya yardımcı olurlar kolay gelsin :D.
Hocam merhabalar lütfen bu mesajı görüyorsanız geri dönüş yapın.Oyun Steam'den kalktığı için destek kısmından beceremedim.Yardımcı olurmusunuz?Ne yapmalıyım destek kısmında?

oyun paralıysa bilgisayardan silseniz bile steam kütüphanenizde gözükür ama paralı değil ise direkt kütüphanden silinir
Hocam ben bu oyunu key ile etkinleştirdim hemde paralı oyunda kütüphaneden kaldırılıyor.Destek kısmına gelip oyunu paralı olsa bile kütüphanenizden kaldırabiliyorsunuz.Fakat bu oyunda o seçenekler yok.

Hocam ben bu oyunu key ile etkinleştirdim hemde paralı oyunda kütüphaneden kaldırılıyor.Destek kısmına gelip oyunu paralı olsa bile kütüphanenizden kaldırabiliyorsunuz.Fakat bu oyunda o seçenekler yok.
hocam bana arkadaşım ets2 hediye etti oyun şuanda bilgisayarda yüklü değil ve steam kütüphanemde duruyor paralı oyunlar silseniz bile kütüphanenizde kalır
sizin dediğinizde doğru ama satın alınmış bir oyun olursa iade edersiniz ve kütüphanenizden tamamen silinir key ile etkinleştirilen oyunlar için pek bişe bilmiyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı