Steam kütüphaneden silinen oyun yeniden satın alınabilir mi?

Makaleler
3
Yer
Mersin
Dragon Age II ana oyun Steam kütüphanede mevcut ve DLC paketini almak istiyorum. Sadece DLC paketi 45 lira, oyun + DLC paketi ise 38 lira. 38 liralığı ana oyun kütüphanede olduğundan aldırtmıyor ve ben de 45 lira vermek istemiyorum. Acaba bendeki oyunu sildirsem yeniden satın alma yapabilir miyim?

Envantere falan düşmüyor mu ya öyle bir durumda? Steam farklı durumlarda farklı davranıyor tabi bilemedim şimdi. Bazen paketlerden sahip olduğunuz içerik çıkarılıyor ve hâlâ paket indirimi geçerli oluyor vs. Bunun cevabını en kolay destekten alırsın muhtemelen. Umarım forumda bunu daha önce deneyimleyen vardır da kolayca çözülür.
Bana sorarsan tekrar satın alabilirsin ama bu bir bilgi değil tahmin aklında bulunsun.

Envantere falan düşmüyor mu ya öyle bir durumda? Steam farklı durumlarda farklı davranıyor tabi bilemedim şimdi. Bazen paketlerden sahip olduğunuz içerik çıkarılıyor ve hâlâ paket indirimi geçerli oluyor vs. Bunun cevabını en kolay destekten alırsın muhtemelen. Umarım forumda bunu daha önce deneyimleyen vardır da kolayca çözülür.
Bana sorarsan tekrar satın alabilirsin ama bu bir bilgi değil tahmin aklında bulunsun.
Ben de öyle olur diye düşündüm ama satın almaya izin vermiyor.

Screenshot_2022-03-21-13-32-18-141_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Yanlış anlaşılmak istemem ama 7 tl içinde değmez gibi.

Yanlış anlaşılmak istemem ama 7 tl içinde değmez gibi.
Doğru fakat 7 liraya birkaç oyun alınıp kart da kasılabilir.

**Oyunu kütüphaneden kaldırdım ve yeniden almaya çalıştım ama "kütüphanenizde silinmiş kopyası var" diyerek yine satın alıma engel oldu 😂 Ben de mecburen silinen ürünü kütüphaneye geri getirdim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı