Çözüldü Steam kütüphanemde olmayan oyun bende gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mercheng

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bilmem
Merhaba direkt konuya gireyim arkadaşlar. Bugün yeni hesap açtım. Fakat ana hesabımda ki oyunlar bende gözüküyor. Aile paylaşımı açık değil.

1600696044522.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet. Hesabıma bir şey olursa ana hesabımda etkilenir mi acaba? Örnek vereyim ban yedim diyelim ana hesabımda etkilenir mi? Bir de benim ana hesabım Prime acaba şimdi oynarsam yine Prime olur mu?
Hayır etkilenmez. Steam kullanıcı sözleşmesini ihlal eden bir şey göremiyorum. Ek olarak Steam Kullanıcı sözleşmesini ihlal edip internette konu açan birini daha görmedim. VAC yersen aynı telefon numarasından etkilenebilir. Prime için sanırım aynı telefon numarasını kullanman gerek fakat o konuda pek bir bilgim yok.
Evet. Hesabıma bir şey olursa ana hesabımda etkilenir mi acaba? Örnek vereyim ban yedim diyelim ana hesabımda etkilenir mi? Bir de benim ana hesabım Prime acaba şimdi oynarsam yine Prime olur mu?
Hayır etkilenmez. Steam kullanıcı sözleşmesini ihlal eden bir şey göremiyorum. Ek olarak Steam Kullanıcı sözleşmesini ihlal edip internette konu açan birini daha görmedim. VAC yersen aynı telefon numarasından etkilenebilir. Prime için sanırım aynı telefon numarasını kullanman gerek fakat o konuda pek bir bilgim yok.

Çözüm
Hayır etkilenmez. Steam kullanıcı sözleşmesini ihlal eden bir şey göremiyorum. Ek olarak Steam kullanıcı sözleşmesini ihlal edip internette konu açan birini daha görmedim. VAC yersen aynı telefon numarasından etkilenebilir. Prime için sanırım aynı telefon numarasını kullanman gerek fakat o konuda pek bir bilgim yok.

Hile açmayacağım zaten örnek verdim. Teşekkür ederim bu arada en iyi cevap olarak işaretliyorum.
Ana hesabındaki oyunlar eğer bilgisayara yüklüyse gözükür diye biliyorum ben.

Tamam hocam teşekkür ederim.

Geri
Yukarı