Steam kütüphanemde TF2 gözükmüyor

bruhboy420

Hectopat
Merhabalar. Steam'de TF2'yi kaldırmıştım, hesaptan sil dememe rağmen kütüphanemde gözükmüyor. Oyunu indirip tekrar sildiğimde yine gözükmüyor. Nedenini bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
"Demememe" demek istemişsin sanırım bir -me eksik olmuş. Team Fortress 2 gibi free to play oyunlar o oyunlara ait itemin yoksa, o oyundan bir şey almadıysan sildiğinde kütüphanede gözükmez. Sadece favorilerine ekleyip silersen gözükebilir free to play oyunlar. Merak etme sonra tekrar Steam sayfasından indirebilirsin.

Hesaptan silmişsiniz?

Hesaptan silmedim ona rağmen gözükmüyor.

"Demememe" demek istemişsin sanırım bir -me eksik olmuş. Team Fortress 2 gibi Free to play oyunlar o oyunlara ait itemin yoksa, o oyundan bir şey almadıysan sildiğinde kütüphanede gözükmez. Sadece favorilerine ekleyip silersen gözükebilir Free to play oyunlar. Merak etme sonra tekrar Steam sayfasından indirebilirsin.

Tamam.
Ve evet yanlış yazmışım kusura bakmayın demememe demek istemiştim.
"Demememe" demek istemişsin sanırım bir -me eksik olmuş. Team Fortress 2 gibi Free to play oyunlar o oyunlara ait itemin yoksa, o oyundan bir şey almadıysan sildiğinde kütüphanede gözükmez. Sadece favorilerine ekleyip silersen gözükebilir Free to play oyunlar. Merak etme sonra tekrar Steam sayfasından indirebilirsin.

Favorilere nasıl ekleyeceğim?
Hesaptan silmedim ona rağmen gözükmüyor.

Tamam.
Ve evet yanlış yazmışım kusura bakmayın demememe demek istemiştim.

Favorilere nasıl ekleyeceğim?

Bu arada favorilere eklememe rağmen siliniyor yapmayı öğrendim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı